REKLAMA

Szkoła Języków Obcych Smart zaprasza w swoje szeregi! [zdjęcia]

SMART Szkoła Języków Obcych jest prywatną placówką kształcenia języków obcych. Założona przez Agnieszkę Woźniak – magistra filologii germańskiej UW, metodyka językowego, tłumacza oraz tutora – osobę z pasją, która wyznaje zasadę: „JĘZYKI TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ”.

REKLAMA

Celem placówki w Stąporkowie i Końskich jest nauczanie języków obcych na poziomach A1 – C2, w różnych grupach wiekowych (od 2 roku życia do 60+), na różnym poziomie.  Bardzo ważnym elementem pracy jest rozwijanie wszystkich kompetencji językowych (mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie tekstów słuchanych). Jednak najważniejszym elementem w SMART jest komunikacja. –„Umiejętność tą stawiamy na szczycie naszej pracy. Dążymy do tego, aby nasi słuchacze posługiwali się językiem komunikatywnym, aby w sytuacjach dnia codziennego z łatwością wyrażali się w języku obcym. W tym celu w ofercie mamy Native Speakera z język angielskiego i niemieckiego.” – opowiada nam Agnieszka Woźniak.

REKLAMA

W SMART można uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Dla osób zainteresowanych jest możliwość zorganizowania kursu z innego wybranego przez kursanta języka.  Dzieci w wieku od 2-7 roku życia uczą się języka angielskiego z  niesfornym misiem Teddy Eddie, gdyż to właśnie ta szkoła jako jedyna w powiecie koneckim jest Akredytowanym Centrum tej metody. Miś na każde zajęcia wyskakuje ze swojej kolorowej skarpety i zachęca wszystkie dzieci do nauki języka angielskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 35 minut (dzieci w wieku 2-4 lata) zaś po 45 minut dla dzieci w wieku 5-7 lat.

DLACZEGO DZIECI KOCHAJĄ EDDIEGO?
Każda lekcja jest pełna radości i poczucia humoru, dzieci tańczą, uczą się piosenek a także pełnych zwrotów potrzebnych w życiu codziennym, Miś żartuje i psoci z dziećmi ale tylko w języku angielskim.
ZA CO RODZICE SĄ WDZIĘCZNI MISIOWI EDDIEMU?
Dziecko mówi całymi zdaniami co jest niezwykle ważne, ponieważ nie uczy się pojedynczych słów jak to jest w innych metodach. W nauce z misiem liczą się zdania, teksty, manipulowanie językiem, za ambitność metody ponieważ zawiera ona bardzo duży zasób zwrotów i tekstów, zajęcia prowadzą są przez wykwalifikowanych i certyfikowanych lektorów metody.

W swojej ofercie szkoła ma również szkolenia językowe dla firm dostoswane do potrzeb oraz branży. Kilka firm już skorzystało. Jesteśmy Szkołą z elastycznym podejściem do klienta i jego potrzeb. Mówiąc krótko „Na lepszy start wybierz SMART”. –„Uczymy w małych grupach 5-9 osób co pozwala na jeszcze lepsze obcowanie i przyswajanie języka. Dla osób które lubią indywidualizm posiadamy kursy jedno osobowe. Naszych słuchaczy motywujemy do samodzielnej pracy, do bycia odpowiedzialnym za własny proces nauczania. W tym celu wykorzystujemy tutoring rozwijając i pracując nad ich mocnymi stronami. Reagujemy w sposób indywidualny na potrzeby.” – tłumaczy Agnieszka Woźniak, właścicielka Szkoły Języków Obcych SMART.

Także w Szkole SMART jest „CLIL” zintegrowane nauczanie przedmiotowo- językowe i kursy przygotowujące do nauki w klasach dwujęzycznych. –„Nasza oferta to także możliwość przygotowania się do zdania egzaminu u naszych partnerów TELC, ETS Global. Jesteśmy jedynym w obrębie naszego powiatu Akredytowanym Partnerem i Ośrodkiem TELC, egzaminy na poziomie A1-C2 są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego przyjętego przez Radę Europy. A Certyfikowanym partnerem ETS Global. W Szkole SMART nie tylko się uczymy ale i bawimy poprzez coroczną Grę Miejską organizowaną w Stąporkowie w pierwszym tygodniu wakacji. Uczestnicy rozwiązują zadania w języku angielskim co sprawdza ich zasób wiedzy, rywalizują i dobrze się bawią zdobywając wartościowe nagrody.” – mówi właścicielka szkoły.

SMART współpracuje z instytucjami z Powiatu Koneckiego takimi jak: Urząd Miasta w Stąporkowie, PUP w Stąporkowie i Końskich, MGOKiS w Stąporkowie, ale nie tylko, bo np. także z PRETENDER Adrian Wronka Łódź.

Jeszcze jednym atutem jaki posiada szkoła to Biuro Tłumaczeń. Zlecenia wykonywane są z dnia na dzień, a niekiedy i tego samego dnia.

Szkoła Jezyków Obcych SMART zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą językową w placówkach w Końskich na ulicy Pocztowej 1 (w podwórku obok Sklepu Chińskiego) tel. 784-511-551 jak również w Stąporkowie ul. Piłsudskiego 130i. tel. 514-341-529.

Stroną internetow: www.smartszkola.pl
Facebook: TUTAJ

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA