REKLAMA

Szykujesz firmę na duży event? Zaplanuj wszystko precyzyjnie, a odniesiesz sukces!

Prezentacja nowego produktu, uroczysta gala z udziałem ambasadorów marki, podsumowanie działalności charytatywnej – to tylko kilka przykładów specjalnych wydarzeń, jakie organizują firmy z wszelkiego rodzaju branż. Każda taka okazja wymaga stosownych przygotowań, nie wolno pozostawić nic przypadkowi. Jednym z ważniejszych etapów planowania jest zaprojektowanie całej scenografii eventowej. Dzięki zaawansowanym wizualizacjom 3D można stworzyć bardzo dokładny obraz tego, jak scena, stoisko oraz pozostałe elementy będą prezentować się w rzeczywistości.

REKLAMA

Realistyczny model pozwoli zawczasu ocenić każdy pomysł w sposób rzetelny

REKLAMA

Bogata wyobraźnia bardzo często podsuwa kreatywnym ludziom śmiałe rozwiązania. Tylko że to, co świetnie wygląda w głowie, wcale nie musi tak dobrze sprawdzić się w praktyce. Dlatego warto wcześniej uzyskać podgląd na to, jakie wrażenie zrobi realizacja przyjętych założeń. Współczesne technologie grafiki trójwymiarowej potrafią dokonać bardzo wiernej symulacji efektu końcowego. Skoro scenografia eventowa stanowi swoistą wizytówkę firmy, warto skorzystać z takiej możliwości. Im wcześniej nastąpi weryfikacja planów, tym mniejsze ryzyko narażania się na niepotrzebne koszty. Wizualizacja komputerowa ma znaczącą przewagę nad schematami papierowymi – pozwala na precyzyjniejsze odwzorowanie kolorów czy gry świateł, tak istotnych dla całej prezentacji. Ponadto w 3D można obejrzeć każdy obiekt (meble, dekoracje itd.) ze wszystkich stron.

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem i wartościowym portfolio

Oglądający powinien odnosić wrażenie, jakby już uczestniczył w danym wydarzeniu – z pewnością nie jest to proste zadanie, ale jak najbardziej wykonalne. Gotowy, wirtualny model może również służyć jako szczegółowa instrukcja już podczas budowania sceny bądź stoiska. Osoby odpowiedzialne za montaż czy oświetlenie mogą w dowolnym momencie zerknąć na wizualizację i zobaczyć, do czego mają dążyć w swojej pracy. Tak profesjonalne wykonanie projektu scenografii eventowej w trójwymiarze wymaga sporych umiejętności i opanowania zaawansowanych narzędzi. Jak jednak uzyskać gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, aby organizacja wydarzenia faktycznie okazała się sukcesem? Eksperci od identyfikacji wizualnej z polskiej firmy Zaplecze Graficzne radzą, aby zwracać uwagę na dotychczasowe realizacje w dorobku studia. Sami współpracują z wielkimi markami, zatem mają w tym temacie konkretne doświadczenie.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *