Tęcza pewnie wygrywa w derbach powiatu!

W niedzielę o godzinie 15.00 w Stąporkowie rozpoczęły się derby powiatu koneckiego. Radiator$ podejmowali u siebie Tęczę Gowarczów.

Była to jednocześnie inauguracja piłkarskiej A Klasa dla obu naszych drużyn. Już do przerwy prowadzili goście po bramce Marcina Stolarczyka z 35 minuty. W 55 minucie wynik na 2:0 podwyższył Grzegorz Gałązka.

W niedzielę o 11.00 Tęcza u siebie zagra z Orlętami Kielce, a stąporkowianie na wyjeździe powalczą z Wichrem Miedziana Góra.

Radiator$ Stąporków – Tęcza Gowarczów 0:2
Gole: Stolarczyk 35′, Gałązka 55′

Tęcza: Łukasz Arcab — Łukasz Ryszkiewicz, Bartłomiej Sidor , Arkadiusz Pacocha, Mateusz Feliński (Paweł Skowron), Marcin Stolarczyk, Grzegorz Gałązka, Piotr Pielarz, Daniel Bakura (Mateusz Cieślik), Marcin Cieślik, Mateusz Więckowski.

Radiator$: Mateusz Żak — Paweł Mendygrał, Michał Małecki, Tomasz Kapusta, Patryk Mastalerz (Piotr Skowron), Piotr Połeć, Dariusz Kucbart (Norbert Witkowski), Michał Włudarczyk, Patryk Kwiecień, Mateusz Zawada (Kamil Bednarz), Arkadiusz Karpiński.