REKLAMA

Aktualizacja: Tragedia na drodze. Trzy ofiary wypadku na krzyżówkach radoszyckich [zdjęcia]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę po godzinie 17:00 w okolicach tak zwanych krzyżówek radoszyckich (skrzyżowanie drogi krajowej 74 z drogą wojewódzką 728). Seat Ibiza wjechał pod ciężarówkę. Trzy kobiety zginęły na miejscu. 

REKLAMA

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że od strony Radoszyc w kierunku Sielpi jechał osobowy Seat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od Piotrkowa w kierunku Kielc ciężarówce. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Na tę chwilę wiemy, że trzy osoby zginęły na miejscu. Jedna osoba z Seata i kierowca ciężarówki zostały zabrane do szpitala, ich stan nie jest nam póki co znany” – relacjonuje starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Przebywający na miejscu zdarzenia przekazują informacje o tym, że osoby które zginęły na miejscu to trzy młode kobiety. Jedna z nich miała 40 lat, druga 20, a trzecia 39. Zmarłe kobiety pochodziły z okolic Tomaszowa Mazowieckiego. Czwarta 27-latka jadąca Seatem walczy o życie – zabrano ją karetką pogotowia. Wiemy, że w poniedziałek kobieta wciąż była w stanie ciężkim (aktualizacja: po kilkudniowej walce o życie czwarta kobieta również zmarła). Do szpitala z mniej groźnymi obrażeniami został zabrany pochodzący z Rzeszowa kierowca ciężarówki – 50 latek był trzeźwy, a jego obrażenia nie są groźne.

Zdjęcia (Ireneusz Łosiak, OSP Ruda Maleniecka):

REKLAMA

7 thoughts on “Aktualizacja: Tragedia na drodze. Trzy ofiary wypadku na krzyżówkach radoszyckich [zdjęcia]

 1. Panie Arkadiuszu, zaczęłam przeglądać artykuły na tym portalu. Niestety konstatuję, że warto by było, gdyby Pan się podszkolił z poprawności językowej. Nie będę wyszczególniać błędów interpunkcyjnych, za to wskażę błąd ortograficzny. Słowo „seat” w każdym z powyższych kontekstów należy pisać małą literą. Pozdrawiam.

  • Paulina Adamczyk 30 stycznia 2019 at 11:56 - Reply

   Słownik PWN mówi coś innego: Łącznik stosuje się w wyrazach złożonych z liczbą lub literą w pierwszej części, np. 3-majowy, 10-złotowy, XX-lecie, 20-lecie, 80-letni;
   n-liniowy, x-procentowy, po raz n-ty.

 2. co za puste glowy dodaja tu komentarze.zero empatii!ludzie zgineli ,mlode kobiety ,matki malych dzieci a wy piszecie o bledach ortograficznych?????!!!!! puknijcie sie w te puste glowy!

 3. Pingback: Czwarta ofiara wypadku na krzyżówkach radoszyckich | TKN24

 4. Dokładnie zgadzam się z Panią Agata. Znieczulica … ktoś ginie a ktoś pisze że błędy Seata ważne …. k…. ogarnijcie się

 5. Pingback: Będą światła na krzyżówkach rudzkich i radoszyckich | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *