Trwa dobra passa KSSPR-u – relacje, wyniki, tabela.

W 8. kolejce gier piłkarze ręczni Koneckiego Stowarzyszenia Sportu Piłki Ręcznej odnieśli swoje drugie ligowe zwycięstwo. Dzięki niemu odbili się od dna tabeli.

KSSPR Końskie - Olimpia Piekary Śląskie 30

Ostatni mecz u siebie z Olimpią Piekary Śląskie KSSPR również wygrał.

Spotkanie w Bochni było niezwykle jednostronne. Jamioł, Pilarski i spółka zdominowali swoich rywali od pierwszej do ostatniej minuty. Gospodarze nie prowadzili nawet przez moment. Po kilku pierwszych akcjach na tablicy widniał wynik 1:4. Kolejne minuty to dalsza przewaga przyjezdnych. Zdaniem Michała Przybylskiego o wygranej jego podopiecznych zadecydowała mniejsza liczba popełnianych błędów. Do przerwy było 11:15.

W drugiej odsłonie KSSPR prowadził już nawet 27:16, ale wtedy trener naszych szczypiornistów zdecydował, że da pograć kilku zmiennikom. Ci natomiast nie radzili sobie już tak dobrze jak podstawowi gracze i ostatecznie MOSiR Bochnia przegrał z KSSPR-em 26:31.

W sobotę, o godzinie 18.00 nasi piłkarze ręczni zagrają w Przemyślu z SRS Czuwaj. Natomiast do własnej hali powrócą 14-tego listopada (sobota). Wtedy to również o 18.00 podejmą MTS Chrzanów.

Tabela grupy B I ligi piłki ręcznej mężczyzn (źródło: zprp.pl)