REKLAMA

Trwa zrzutka na fotelik pionizujący dla Uli. Liczy się każda złotówka!

W internecie trwa obecnie zbiórka na fotelik pionizujący dla 9-letniej Uli Marczak. Każdy z nas może pomóc.

REKLAMA

Ula Marczak to 9-letnia mieszkanka Końskich. Dziewczynka choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Ula nigdy nie stała, nie chodziła, siedzi w specjalistycznym foteliku pionizującym, który na chwilę obecną jest już za mały. Fotel pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

REKLAMA

Rodzina chorej dziewczynki znalazła idealny fotel Baffin Trio. Spełnia on wszystkie warunki, posiada dodatkowo funkcję pionizatora, dzięki któremu Ula będzie mogła utrzymać pozycję pionową, czyli stać. Całkowity koszt sprzętu to 10 900 zł.  Na stronie, gdzie prowadzona jest zrzutka możemy przeczytać:

„Dofinansowanie z NFZ dostaliśmy w wysokości 3.200 zł. PCPR dopłacił nam kwotę 2.400 zł. Wciąż zostaje nam do spłaty 5.300 zł. Nie jesteśmy w stanie sami owej kwoty wyłożyć dlatego też prosimy Państwa o pomoc w zbiórce na Fotelik Baffin Trio. Proszę pamiętać że nawet najmniejsza kwota się liczy”.

Na dzień dzisiejszy zebrano 1830 zł. Jeżeli chcą Państwo dorzucić się do sprzętu należy wejść na stronę, gdzie prowadzona jest zbiórka – TUTAJ.   Zachęcamy również do odwiedzenia strony Uli – TUTAJ. 

REKLAMA