REKLAMA

Trzecie urodziny tkn24.pl!

Dokładnie trzy lata temu wystartowaliśmy z portalem i telewizją powiatu koneckiego tkn24.pl. Pod hasłem Multimedialne Centrum Powiatu Koneckiego chcieliśmy zmienić lokalny rynek medialny i dzięki Wam w jakimś stopniu to nam się udało!

REKLAMA

Od początku postawiliśmy na szybkość informacji. Jednocześnie zawsze staraliśmy się by nie była ona bezwartościowa. Chcieliśmy być wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu koneckiego i wydarzenia te przedstawiać w sposób możliwie obiektywny.

Zaufaliście nam i za to serdecznie dziękujemy. Niemal od początku zainteresowanie portalem oraz telewizją przerosło nasze oczekiwania. W tej chwili na Facebooku „lubi nas” ponad 12 tysięcy osób! Mamy ponad 2 tysiące subskrybentów w portalu YouTube i ponad tysiąc obserwujących na Instagramie. Nasze komunikaty pojawiają się także na Twitterze, gdzie wielokrotnie cytowali nas znani politycy, czy inne media. W mediach ogólnopolskich bywaliśmy przez ten czas bardzo często. Nasze informacje podawały dalej między innymi: TVN24, Polsat News i Wydarzenia Polsatu, Telewizja Republika, Onet, Wirtualna Polska, gazeta.pl, Fakt i inni.

REKLAMA

Kanały społecznościowe są dla nas ważne, ale oczkiem w głowie redakcji zawsze był, jest i będzie portal. To tutaj każdego dnia zaglądają przynajmniej 4 tysiące osób, a kiedy dzieje się coś ważnego nawet kilkadziesiąt tysięcy. W rekordowym miesiącu zanotowaliśmy milion odsłon, w przeciętnym jest ich około 700 tysięcy. Wielu spośród naszych odbiorców to osoby mieszkający na obczyźnie – w dużych polskich miastach i poza granicami kraju. Nasza działalność z myślą o nich jest misyjna. Wiemy, że dla wielu takich czytelników i widzów jesteśmy jedynym źródłem informacji z regionu. Jednocześnie bez Was nie byłoby nas. Bez oglądalności nie byłoby chęci do dalszego działania, dlatego dziękujemy, że jesteście i prosimy o więcej!

Nie byłoby trzecich urodzin tkn24.pl także bez naszych reklamodawców i zleceniodawców. My nie sprzedajemy informacji, a rozdajemy je za darmo, dlatego źródła finansowania czerpiemy przede wszystkim z reklam. Mocno cieszy nas fakt, że wielu reklamodawców nie jest z nami tylko przez miesiąc, widząc dobre skutki zainwestowanych w reklamę środków pozostają na dłużej. Wam także serdecznie dziękujemy, bo reklama wykupiona w tkn24.pl to nie tylko rozwój własnego biznesu, ale i wsparcie lokalnych i niezależnych mediów, a co za tym idzie także cegiełka dołożona do rozwoju całej lokalnej społeczności Konecczyzny. Dziękujemy!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *