Turniej piłki nożnej na koneckim Orliku

W ostatnią niedzielę odbył się turniej piłki nożnej na Orliku, organizowany przez Stowarzyszenie sportowe FAIR PLAY. Uczestnicy z kategorii do lat 16 zaciekle rywalizowali o zwycięstwo.

Zdjęcie poglądowe.

W niedzielę 14 lipca, odbył się turniej piłkarski na Orliku, którego organizatorem było Stowarzyszenie sportowe FAIR PLAY. Zmierzyli się zawodnicy w kategorii poniżej 16 lat. Najlepsi okazali się chłopcy z „Black and White” grający w składzie: Hubert Wiaderny, Jakub Rupniewski, Dawid Antos, Maciej Wojtulski, Bartosz Mizera, Mateusz Poddębniak oraz Piotr Owczarek. W finale „Black and White” pokonali rewelację turnieju: „MKS Oranżadę Helenę” z Mikołajem Szmitem i Dawidem Kurosiem w składzie. Trzecie miejsce zajęli „Chłopaki z Gracucha”, którzy pokonali faworyzowaną „Trzecią ES”.

6 – 7. Hiszpańska Inkwizycja, FC Skrzaty – 9 pkt

Triumfator w kategorii do 16 lat: Black and White – Hubert Wiaderny, Jakub Rupniewski, Dawid Antos, Maciej Wojtulski, Bartosz Mizera, Mateusz Poddębniak, Piotr Owczarek Źródło: Fair Play