REKLAMA

Tylko w maju promocja na usługi fotobudki! [zdjęcia, wideo]

„Popstrykane Fotobudka” to nowa na naszym rynku firma oferująca usługi związane z fotobudką. To doskonałe urozmaicenie Twojej imprezy, wesela, czy karnawałowego przyjęcia. Tylko w maju na hasło TKN24 otrzymają Państwo – 10 % na wszystkie usługi związane z budką. Nowością jest też możliwość otrzymania zdjęć magnetycznych np. idealnych do powieszenia na lodówce. Zobaczcie jak działa fotobudka. 

REKLAMA

Powyżej możecie zobaczyć film ukazujący działanie fotobudki firmy „Popstrykane”. 

Fotobudka to szansa na uatrakcyjnienie każdej imprezy, można ją wykorzystać między innymi podczas:  komunii, wesela i poprawin, eventu firmowego, studniówki, balu karnawałowego lub szkolnego, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, festynu, kinderparty, rocznicy, urodzin i innych. Tak naprawdę ogranicza nas tutaj wyłącznie wyobraźnia!

REKLAMA

Fotobudka od „Popstrykane” to najnowocześniejsze z tego typu urządzeń, wykorzystuje technologię GREEN SCREEN, a to oznacza że dowolnie możemy rotować tłem na jakim robione są zdjęcia. Wykonywane fotografie mogą być czarno-białe lub kolorowe. Budka dysponuje podglądem live view, istnieje możliwość wysłania fotek bezpośrednio na naszego Facebooka, a także wydrukowania ich w indywidualnym layoutcie (wybrany przez klienta wygląd tła, podpis lub logo).

Teraz po skorzystaniu z Fotobudki Popstrykane możesz otrzymać zdjęcia, które będziesz mógł choćby przywiesić na swoją lodówkę.

Nowością jest także możliwość otrzymania fotografii magnetycznych, czyli nadających się do powieszenia na elementach metalowych, takie rozwiązanie jest popularne w krajach zachodu Europy, a u nas to ciągle nowość. Zdjęcia magnetyczne możemy np. przywiesić na lodówce. Zdjęcia te są bardzo trwałe, latami niemalże nie ulegają zatarciu, nie tracą kolorów.

Po skończonym przyjęciu Para Młoda, czy też każdy inny klient otrzymuje wszystkie zdjęcia na pendrive oraz dostęp do prywatnej galerii internetowej. Firma obsługując daną imprezę zawsze prezentuje klientowi oryginalną księgę gości.

UWAGA! Tylko w maju na hasło TKN24 otrzymają Państwo 10 % rabat na wszystkie usługi związane z fotobudką.

By zamówić fotobudkę na swoją imprezę skontaktuj się z firmą „Popstrykane”tel. 607-889-069 oraz 660-663-461; Facebook – kliknij TUTAJ

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA