REKLAMA

Uroczysty koncert dla mam w koneckim Domu Kultury

Koncert pod tytułem „Moja Mama jak Muzyka” odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.00 w Egipcjance. Na wydarzenie zapraszają Państwowa Szkoła Muzyczna oraz Miejsko–Gminny Dom Kultury w Końskich. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

REKLAMA

Na początek zagra zespół instrumentalny pod kierunkiem Łukasza Jaworskiego w składzie: Klaudia Makuch i Oliwia Opara – skrzypce, Emilia Mazur i Mikołaj Michalski – flet, Julia Rut i Kinga Majchrzak – wiolonczela, Magdalena Rut i Marta Kowalska – saksofon, Mateusz Mazurowicz i Jakub Jakubowski –trąbka, Nina Filiks – fortepian, Paweł Dajer – instrumenty perkusyjne.

REKLAMA

Potem na scenie zobaczymy gitarzystę Wiktora Tkacza, ucznia Elżbiety Maliszewskiej, flecistę Jakuba Frączyka, ucznia Małgorzaty Kacperskiej, któremu akompaniował będzie Aureliusz Mondera. Na fortepianie zagra Krystian Gil, uczeń Magdaleny Trzebińskiej, na flecie Lena Rowińska, uczennica Małgorzaty Kacperskiej, na wiolonczeli Julia Rut uczennica Ewy Kucypery. Na trąbce zagra Kalina Skowron, uczennica Pauliny Dzwonek (akompaniament Eleny Korolkow). Ewa Gałwiaczek, uczennica Eleny Korolkow, zagra na fortepianie, Natalia Więckowicz, uczennica Michała Trzebińskiego, na saksofonie. Klaudia Makuch, uczennica Tomasza Guzy, zagra na skrzypcach.

W duecie wystąpią pianistki Ewa Gałwiaczek i Weronika Adamus (uczennice Eleny Korolkow). Usłyszymy też zespół instrumentalny prowadzony przez Dominikę Górlicką. W jego składzie są akordeoniści Lena Karbownik i Pola Musiał oraz flecistka Wiktoria Nowak. Na finał zaśpiewa Chór PSM I stopnia w Końskich pod kierunkiem Jana Szczyrby.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *