REKLAMA

Vive Kielce wygrywa turniej w Końskich [zdjęcia]

O Puchar Burmistrza Końskich zagrano dziś w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego. Młodzieżowy turniej piłki ręcznej zwyciężyło Vive Tauron Kielce.

REKLAMA

Około 13.00 oficjalnie rozpoczęto Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Młodzików rocznik 2002 i młodsi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny: KSSPR Końskie, Vive Tauron Kielce i UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki.

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Młodzików  17

REKLAMA

Turniej rozegrano w systemie „każdy z każdym”. Na pierwszy ogień poszło starcie gospodarzy z Vive. Do przerwy podopieczni Roberta Napierały przegrywali tylko trzema bramki 10:13, ale w drugiej połowie lepiej zbudowani fizycznie młodzi szczypiorniści z Kielc odjechali naszym ostatecznie zwyciężając 18:27. Jak można się było spodziewać Vive poradziło sobie także z ekipą z Tomaszowa Mazowieckiego i wygrało w całym turnieju.

W meczu o drugie miejsce między KSSPR-em i Victorią emocje były do samego końca. Gospodarze zwyciężyli tylko jednym golem 20:19 i to oni zapewnili sobie drugą lokatę. Komplet wyników z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików:

WYNIKI:

13.20 – KSSPR Końskie – KS VIVE Tauron Kielce 18:27 (10:13)
14.40 – UKS Victoria Tomaszów Maz. – KS VIVE Tauron Kielce 15:23 (7:16)
16.00 – KSSPR Końskie – UKS Victoria Tomaszów Maz. 20:19 (9:7)

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. KS VIVE Tauron Kielce– 4 pkt. Trener: Aleksander Litowski
2. KSSPR Końskie – 2 pkt. Trener: Robert Napierała
3. Uks Victoria Tomaszów Maz. – 0 pkt. trener – Marcin Piwowarski

Galeria zdjęć:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA