Vive Kielce wygrywa turniej w Końskich [zdjęcia]

O Puchar Burmistrza Końskich zagrano dziś w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego. Młodzieżowy turniej piłki ręcznej zwyciężyło Vive Tauron Kielce.

Około 13.00 oficjalnie rozpoczęto Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Młodzików rocznik 2002 i młodsi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny: KSSPR Końskie, Vive Tauron Kielce i UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki.

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Młodzików 17

Turniej rozegrano w systemie „każdy z każdym”. Na pierwszy ogień poszło starcie gospodarzy z Vive. Do przerwy podopieczni Roberta Napierały przegrywali tylko trzema bramki 10:13, ale w drugiej połowie lepiej zbudowani fizycznie młodzi szczypiorniści z Kielc odjechali naszym ostatecznie zwyciężając 18:27. Jak można się było spodziewać Vive poradziło sobie także z ekipą z Tomaszowa Mazowieckiego i wygrało w całym turnieju.

W meczu o drugie miejsce między KSSPR-em i Victorią emocje były do samego końca. Gospodarze zwyciężyli tylko jednym golem 20:19 i to oni zapewnili sobie drugą lokatę. Komplet wyników z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików: