Volley Żelazny zwycięzcą jesiennej Koneckiej Ligi Siatkówki – galeria zdjęć

W ostatniej kolejce organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY Koneckiej Ligi Siatkówki doszło do meczu o wszystko: Volley Żelazny zmierzył się z Fair Play.

Konecka Liga Siatkówki 05

Bezsprzecznie było to najlepsze spotkanie całej rundy jesiennej. Dwa pierwsze sety siatkarze Fair Play oddali na stojąco. Przebudzenie nastąpiło w secie trzecim, wygranym na przewagi. Set czwarty to koncert gry gości, w szeregach których najlepiej prezentował się Karol Duda. 2 : 2 i tie-break. W nim, mimo prowadzenia 9 : 6, zawodnikom Fair Play zabrakło w samej końcówce sił. W ten sposób Volley zakończył rundę z kompletem zwycięstw.

O drugie miejsce walczył Jarecki Team i zadanie to zostało przezeń wykonane z łatwością. Rywal – Kansas Kazanów – co prawda z seta na set grał lepiej (dobra postawa Jakuba Deperasa), ale na świetnie dysponowanych, tryskających energią i humorem siatkarzy Jareckiego potrzeba było więcej sportowej jakości. W ostatnim meczu kolejki Rogów bezproblemowo wygrał z Amareną, zapewniając sobie tym samym czwarte miejsce na koniec sezonu. Trzeba przyznać, że ekipa ta zanotowała największy postęp na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Autor: Marcin Michalczyk.

Volley Żelazny – Fair Play 3 : 2 (25 – 15, 25 – 17, 24 – 26, 18 – 25, 15 – 13)

Rogów – Amarena 3 : 0 (25 – 13, 25 – 13, 25 – 22)

Jarecki Team – Kansas Kazanów 3 : 0 (25 – 11, 25 – 21, 25 – 23)

Końcowa tabela jesiennych rozgrywek w KLS.