REKLAMA

W Fałkowie Dzień Kobiet spędzą na sportowo

Już w sobotę święto dla wszystkich Pań szykują włodarze gminy Fałków. Będzie to świętowanie nietypowe, bo w pełni na sportowo. 

REKLAMA

To będzie dzień pełen pasji i sportowych emocji. Już o godzinie 9.30 w Hali Sportowej w Fałkowie rozpocznie się mocno obsadzony turniej siatkówki kobiet. Wystąpią w nim między innymi trzy zespoły z naszego powiatu: I LO Końskie, Gimnazjum z Fałkowa i GLKS Fałków. Między 16.00 a 19.00 w tej sami hali odbędzie się Dzień Kobiet z Fitness, a w jego programie znajduje się mnóstwo darmowych i atrakcyjnych zajęć dla Pań. – „Gminny Ludowy Klub Sportowy w Fałkowie dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Gminy Fałków organizuje całodzienny Dzień Kobiet na sportowo. Już od 9.30 rano zostanie rozegrany 29 turniej Piłki Siatkowej Kobiet, a tuż po zakończeniu zmagań o godzinie 16.00 instruktor Elżbieta Szymczyk zaprasza na Dzień Kobiet z Fitness.” – informuje nas Hubert Szymczyk, jeden z organizatorów wydarzenia.

REKLAMA

Do zaproszenia się dołączamy. Zachęcamy do przychodzenia na trybuny by kibicować w turnieju oraz do uczestnictwa w popołudniowych zajęciach.

REKLAMA
REKLAMA