REKLAMA

W finale Idola wystąpi… radoszyczanin! [wideo, foto]

Zbigniew Grabowski, rodowity radoszyczanin i absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich znowu pojawi się w Idolu. Tym razem zaśpiewa na żywo w wielkim finale tego show, już dziś o 20.00 w telewizji Polsat.

REKLAMA

Już 15 lutego o 20:00 startuje nowa edycja Idol Polska. Już w najbliższą środę poznacie wynik tytanicznego starcia pomiędzy idolowym jury a orkami. I to jeszcze w dodatku z Majorki.

Posted by POLSAT on Friday, 10 February 2017

 –„Zostałem zaproszony przez producentów. W środę występuję w finale na żywo z finalistami, co zaśpiewam i jak – dowiecie się w oglądając Polsat” – mówi nam tajemniczo młody artysta.

REKLAMA

O Zbigniewie zrobiło się głośno po jego występie podczas castingu. 28-latek brawurowo zaśpiewał tam internetowy hit pt. „Orki z Majorki”. Niestety juniorzy nie przepuścili go dalszego etapu programu, ale jego wykon w Internecie zanotował rekordowe liczby odtworzeń, a sam „Zbychu” – bo tak mówią na niego przyjaciele – został okrzyknięty największym freakiem tej edycji Idola.

W tej chwili radoszyczanin bierze jeszcze udział w ostatnich próbach i choć nie może za wiele zdradzić ze swojego występu to obiecuje, że będzie on kosmiczny. My zaś możemy być dumni z konecczanina w finale największego talent show na świecie.

Foto: Oficjalny Fanpage Polsatu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *