REKLAMA

W niedzielę motoryzacyjne święto w Przybyszowach [wideo]

Motocrossowe zawody w Przybyszowach rok temu zorganizowane zostały po raz pierwszy i zachwyciły postronnych obserwatorów. Impreza była na tyle udana, że otrzymała tytuł sportowej imprezy roku podczas dorocznej Koneckiej Gali Sportu. W niedzielę czas na kolejną odsłonę ścigania! 

REKLAMA

By wziąć udział w IV Rundzie Mistrzostw Strefy Polski Południowej na torze Lobo Racing w Przybyszowach do naszego regionu przyjadą najlepsi polscy zawodnicy Motocrossu.-„Zapraszam wszystkich kibiców oraz fanów motosportu na IV Rundę Mistrzostw Strefy Polski Południowej na tor do Przybyszów. Motocross to fajne ściganie, super atmosfera. Na pewno będzie ładna pogoda, tor jest perfekcyjnie przygotowany i będzie na co popatrzeć. Zapraszam.”– mówił nam Paweł Płochocki, trener i zawodnik klubu Lobo Moto.

Zawody rozpoczną się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00. Motocykliści ścigać będą się w dziesięciu klasach, a na maszynach zobaczymy zarówno bardzo młodych zawodników, seniorów, jak i kobiety. Pierwsze dekoracje zwycięzców rozpoczną się około 17.00. Na miejscu będzie można skorzystać także ze strefy cateringowej.

REKLAMA

Mistrzostwa będą rozegrane pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *