REKLAMA

W Radoszycach świętowały Kobiety i… przedszkolaki! [wideo, zdjęcia]

Połączenie Dnia Kobiet i Przeglądu Artystycznego Przedszkoli to najnowszy pomysł władz gminy Radoszyce. Zwłaszcza to drugie wydarzenie do radoszyckiej hali sportowej przyciągnęło tłumy!

REKLAMA

W Radoszycach w czwartek Dzień Kobiet połączony został z II Gminnym Przeglądem Artystycznym Przedszkoli. Na scenie zobaczyliśmy więc najpierw wszystkie grupy przedszkolne z terenu Miasta i Gminy Radoszyce. –„Jest to  Przegląd Artystyczny naszych przedszkolaków ze wszystkich szkół, to jest przedszkole gminne, są przedszkolaki z naszych szkół podstawowych na terenie naszej gminy. W związku z tym ten przegląd cieszy się dużą popularnością.  Tu zwycięzcami są wszyscy, zwycięzcami są nasze przedszkolaki, rodzice, dziadkowie. Ten uśmiech towarzyszący naszym najmłodszym mieszkańcom to potwierdzenie, że ta nasza następna inicjatywa powinna być już dużo wcześniej rozpoczęta.” – opowiada nam Michał Pękala, burmistrz Radoszyc.

W przeglądzie łącznie wzięło udział 222 przedszkolaków, a ich zwłaszcza taneczne występy naprawdę zachwyciły licznie przybyłą do hali sportowej publiczność. Po prezentacjach wszystkie szkoły zostały nagrodzone identycznymi upominkami i dyplomami.

REKLAMA

Potem ze sceny życzenia dla Pań złożyli burmistrz Michała Pękala i jego sekretarz Leopold Garbacz. –„Ja życzę by taki dzień kobiet był nie jeden raz w roku, a by codziennie nasze Panie czuły się wyjątkowo, czuły się wyjątkowo w swoich domach i z optymizmem wchodziły w to życie. Żeby tak naprawdę wszystkie rzeczy, które były realizowane by realizowały się pozytywnie i by mogły z perspektywami patrzeć w przyszłość, na następne lata.” – życzył Paniom za pośrednictwem naszej anteny burmistrz Pękala.

Na zakończenie dnia zaśpiewała młoda wokalistka z Kapałowa – Wiktoria Mazur, a potem koncert dał zespół Sufler z Markiem Werensem, Zbigniewem Werensem, Kingą Kot, Damianem Staszczykiem, Lolkiem Niedzielskim, Krzysztofem Śliwińskim  i Zbigniewem „Bunio” Bukowieckim w składzie.

Zdjęcia (P. Adamczyk):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *