REKLAMA

Wakacyjny Klub Dziecka znowu działa! [wideo, zdjęcia]

Ruszył drugi turnus Wakacyjnego Klubu Dziecka przy Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich. Od poniedziałku 6 sierpnia do piątku 10 sierpnia prawie trzydzieści dzieciaków bierze udział w różnorodnych zajęciach. 

REKLAMA

Pierwszy turnus, który zorganizowano w lipcu cieszył się ogromnym zainteresowaniem (relacja TUTAJ)  i nie inaczej jest także tym razem. Dzieci by wziąć udział w zajęciach pod czujnym okiem instruktorów koneckiego Domu Kultury musiały być wcześniej zapisane przez rodziców.

Przez okres trwania Wakacyjnego Klubu Dziecka czeka ich mnóstwo atrakcji. Będą to między innymi zajęcia plastyczne, teatralne, czy muzyczne. Przygotowano dla nich także wycieczki. Dzieci odwiedzą Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Straży Pożarnej, a także Klub Osiedlowy KAESEMEK. W tym ostatnim wezmą udział w zajęciach ceramicznych.

REKLAMA

Uczestnicy II turnusu Wakacyjnego Klubu Dziecka.

Wielu spośród uczestników Wakacyjnego Klubu Dziecka bierze udział w tego rodzaju aktywności nie po raz pierwszy. –„Bierzemy udział w tych zajęciach, bo jak się wychodzi na dwór to czasami jest za gorąco, a jak się przyjedzie z wakacji to jest trochę nudno. Nie jesteśmy tutaj pierwszy raz. Przed rokiem były takie atrakcje bardziej dla dzieci: przyjeżdżały jakieś animatorki, takie rzeczy. Z koleżanką robiłyśmy taki trik i było fajnie i dlatego teraz mnie mama zapisała. Najbardziej podobają nam się zajęcia plastyczne, muzyczne i teatralne.” – opowiedziały nam Magdalena i Sara, a Bartek, Igor i Paweł  dodają. –„Jesteśmy tutaj drugi raz. A jesteśmy dlatego, że jest bardzo fajnie, można się pobawić plastyką i można miło spędzić czas z kolegami. Najciekawsze zajęcia to plastyka, teatralne i muzyka.” 

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA