REKLAMA

Walczyli o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Końskich [zdjęcia]

W sobotę w hali sportowej w Fałkowie odbyła się już szósta edycja turnieju siatkarskiego, którego inicjatorem jest Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. Waldemar Cisowski.

REKLAMA

W sobotnich zawodach udział wzięło 6 drużyn, a w nich: policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, komisariatów policyjnych oraz policyjni związkowcy. Oprócz mundurowych do rywalizacji w osobnej kategorii przystąpili uczniowie z powiatu koneckiego.

REKLAMA

Najlepszymi siatkarzami okazali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radoszycach, drugie miejsce zajęli policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Końskich, a trzecie należało do Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego z koneckiej jednostki.

Najlepszą drużyną wśród uczniów z oddziałów gimnazjalnych zostali siatkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej w Niekłaniu, drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z Radoszyc, trzecie miejsce wywalczyli gimnazjaliści z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stąporkowie, a za nimi uplasowali się uczniowie z oddziału gimnazjalnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Fałkowie.

Siatkarskim zmaganiom przyglądali się m.in. zaproszeni goście, wśród których znajdowali się współorganizatorzy turnieju, wójt gminy Fałków Henryk Konieczny, burmistrz Radoszyc Michał Pękala, przewodniczący ZW NSZZ policjantów woj. świętokrzyskiego nadkom. Jerzy Kaniewski oraz przewodniczący ZT NSZZ policjantów przy KPP w Końskich asp. sztab. Andrzej Ścibisz.

Puchary, statuetki oraz cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundował ZW NSZZ policjantów woj. świętokrzyskiego, a także władze samorządowe z gminy Fałków wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Fałkowie oraz burmistrzem Radoszyc.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA