REKLAMA

We wtorek darmowe szkolenie w Urzędzie Skarbowym

To ostatnia szansa dla mikroprzedsiębiorców by wziąć udział w darmowym szkoleniu dotyczącym Jednolitego Pliku Kontrolnego, które organizuje Urząd Skarbowy w Końskich. Od stycznia każdy kto rozlicza się na zasadzie podatku VAT będzie musiał przesyłać takie pliki. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Od listopada w Urzędzie Skarbowym w Końskich ruszył cykl szkoleń dla mikroprzedsiębiorców związanych z nowym obowiązkiem prowadzenia w formie elektronicznej ewidencji zakupu i sprzedaży oraz przekazywania pliku JPK-VAT.

REKLAMA

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Końskich chcąc wesprzeć mikroprzedsiębiorców w ich nowym obowiązku wprowadzanym od 1 stycznia 2018 r., związanym z koniecznością przesyłania w wersji elektronicznej ewidencji zakupu i sprzedaży JPK-VAT już za styczeń 2018 r., serdecznie zaprasza wszystkich mikroprzedsiębiorców będących podatnikami podatku od towarów i usług, na szkolenie organizowane przez pracowników Urzędu Skarbowego w Końskich.

Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 listopada 2017 r. o godz. 16:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Końskich. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc chętni proszeni są o zgłaszanie się drogą telefoniczną pod numer 41 372 58 44 wew. 129 lub 229.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *