REKLAMA

We wtorek darmowe szkolenie w Urzędzie Skarbowym

To ostatnia szansa dla mikroprzedsiębiorców by wziąć udział w darmowym szkoleniu dotyczącym Jednolitego Pliku Kontrolnego, które organizuje Urząd Skarbowy w Końskich. Od stycznia każdy kto rozlicza się na zasadzie podatku VAT będzie musiał przesyłać takie pliki. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Od listopada w Urzędzie Skarbowym w Końskich ruszył cykl szkoleń dla mikroprzedsiębiorców związanych z nowym obowiązkiem prowadzenia w formie elektronicznej ewidencji zakupu i sprzedaży oraz przekazywania pliku JPK-VAT.

REKLAMA

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Końskich chcąc wesprzeć mikroprzedsiębiorców w ich nowym obowiązku wprowadzanym od 1 stycznia 2018 r., związanym z koniecznością przesyłania w wersji elektronicznej ewidencji zakupu i sprzedaży JPK-VAT już za styczeń 2018 r., serdecznie zaprasza wszystkich mikroprzedsiębiorców będących podatnikami podatku od towarów i usług, na szkolenie organizowane przez pracowników Urzędu Skarbowego w Końskich.

Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 listopada 2017 r. o godz. 16:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Końskich. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc chętni proszeni są o zgłaszanie się drogą telefoniczną pod numer 41 372 58 44 wew. 129 lub 229.

REKLAMA
REKLAMA