REKLAMA

Wędkarski Puchar Starosty Koneckiego [zdjęcia]

W minioną niedzielę 24 czerwca na zbiorniku wodnym w Czarnej w gminie Stąporków odbyły się po raz kolejny zawody wędkarskie Koła Miejskiego w Stąporkowie o Puchar Starosty Koneckiego. Zawody rozegrały się w deszczowej aurze, jednak pasjonatów wędkarstwa to nie zraziło.

REKLAMA

Najwięcej złowionych okazów to płocie, okonie i karpie. Oczywiście wszystkie ryby wróciły bezpiecznie do wody. Do rywalizacji stanęło około 15 zawodników. Najlepszy okazał się Rafał Jedynak, II miejsce zajął Piotr Galaś,  a III Zbigniew Świercz, nie zabrakło tez wyróżnień za IV i V miejsce dla Huberta Milcarza oraz Michała Krawczyka.

REKLAMA

Po zawodach odbyło się tradycyjne ognisko z kiełbaskami, które starannie przygotował Zbigniew Piekarski. Starosta Konecki Bogdan Soboń i Radni Rady Powiatu: Czesław Kurcbart, Dariusz Młodawski, Łukasz Świerczyński wręczyli zwycięzcom puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nie zabrakło również Roberta Dziubińskiego, który zawsze wspiera koło w Stąporkowie. Na koniec prezes PZW koła w Stąporkowie Artur Werenc podziękował Staroście oraz radnym za wieloletnią współpracę i pomoc przy organizacji zawodów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Comments are closed.

REKLAMA