REKLAMA

Wędkarze rywalizowali o Puchar Prezesa Koła Neptun [zdjęcia]

W niedzielę 24 czerwca na zbiorniku wodnym w Baryczy odbył się Puchar Prezesa Koła Neptun Końskie. Wystartowało 30 zawodników: seniorów, juniorów i najmłodszych kadetów.

REKLAMA

Ochłodzenie, które pojawiło się na początku weekendu obniżyło wyniki ale i tak były one dobre. Aby uplasować się na podium w grupie seniorów potrzebne było minimum 5 kg złowionych ryb. W kategorii junior-kadet już tylko 1 kg ryb. Wśród seniorów zwycięzcą okazał się Stanisław Malasiński z Koła Neptun, drugie miejsce zajął  Grzegorz Szczegielniak a trzecie Grzegorz Borowski – obaj z Koła Miejskiego.

REKLAMA

W młodszej grupie zwyciężył aktualny Mistrz Okręgu Mikołaj Rybicki z Koła Krasna, drugie miejsce zajął junior Damian Turno z Koła Neptun a trzecie kadet Olivier Spiżewski  z Koła Neptun. Zawody były bardzo udane mimo chwilowych opadów deszczu. Zakończono je tradycyjnym wspólnym grillem i wręczeniem pucharów dla najlepszych.

W najbliższą niedzielę odbędą się kolejne zawody na Baryczy z cyklu Grand Prix Koneckie, na które organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania. Jednocześnie na zbiorniku Górny Młyn rozgrywane będą zawody Feder Cup.

Zdjęcia (Kacper Dajczer):

REKLAMA

Comments are closed.

REKLAMA