REKLAMA

Wideosonda: Jak mieszka się w Końskich?

Zaciekawieni tym jak żyje się konecczanom przeprowadziliśmy kolejną sondę. Poruszyliśmy temat, który dotyczy nas wszystkich – tym razem pytaliśmy o to jak mieszka się w Końskich.

REKLAMA

Mieszkańcy głównie pozytywnie wypowiadali się na temat swojego miasta. Konecczanie zauważają zmiany na lepsze, są zadowoleni z nowych inwestycji. Nieliczne osoby zaznaczyły, że brakuje miejsc rekreacyjnych, oraz ciekawych możliwości spędzania czasu wolnego. Ktoś zwrócił uwagę także na bardzo powolny rozwój strefy inwestycyjnej.

Spotkaliśmy również osoby spoza naszego miasta, które bardzo chętnie wracają w rodzinne strony. O opinię zapytaliśmy również Panią która nie jest rodowitą konecczanką, ale mieszka w Końskich i ona nie żałuje decyzji o przeprowadzce.

REKLAMA

By poznać szczegóły zapraszamy do obejrzenia sondy.

REKLAMA

2 thoughts on “Wideosonda: Jak mieszka się w Końskich?

  1. Sondaż w stylu czasów powszechnej szczęśliwości.W Końskich żyje się zle ja muszę codziennie wstawać o 4 rano aby dojechać do pracy 70 km jak innych kilku kolegów. Pięknymi skwerami placami zabaw dzieci nie nakarmimy. Miasto stoi w miejscu a nawet się uwstecznia w rozwoju. Potrzeba tu większych firm inie chodzi o markety a o zakłady produkcyjne które dadzą godziwą pracę i płacę w przeciwieństwie do manufaktur które znajdują się na terenie gminy i powiatu

  2. co tu dodac opinie w filmiku pozal się ,ludzie sorki pustota jeden gość powiedział prawde nic się nie dzieje wieksza wies . Najlepsza opinia PAWEL 12 tak samo jak ja od 12 lat wstaje 4 rano i dojazd az 75,tylko madry zrozumie reszta to PI stuka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *