REKLAMA

Wiemy kto wystąpi podczas Dni Końskich 2018! [foto, wideo]

Chociaż informacje te nie są jeszcze w 100 % pewne to wiadomo już jakie gwiazdy zobaczymy podczas Dni Końskich 2018. Święto największej gminy powiatu koneckiego odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia (18-19.08). Zagrają: Ania Dąbrowska, De Mono oraz Robert Rozmus. 

REKLAMA

Ania Dąbrowska szerszej publiczności dała się poznać wiele lat temu jako uczestniczka show „Idol”. Od 16 lat buduje swoją markę na polskiej scenie muzycznej. Dotychczas wydała już sześć albumów, które rozeszły się w setkach tysięcy egzemplarzy. Jej klipy w serwisie YouTube notują dziesiątki milionów odtworzeń.

De Mono z Andrzejem Krzywym w składzie zagra podczas drugiego dnia święta Końskich. To zespół z niemal 35-letnią tradycją, który w naszym kraju znają niemal wszyscy. Początkowo grupę stworzył Marek Kościkiewicz, a jej frontmanem i wokalistą był Andrzej Krzywy. Obecnie obaj koncertują z dwoma różnymi składami De Mono, ale fani za „ten prawdziwy” uważają band z Krzywym. Hity takie jak „Statki na niebie”, czy „Póki na to czas” znajdowały się wielokrotnie na szczycie różnych list przebojów.

REKLAMA

Uzupełnieniem koncertowej oferty Dni Końskich ma być występ Roberta Rozmusa. Aktor ma przedstawić show muzyczno-kabaretowe. –„Trudno jest mówić o 100 % pewności co do tego jak będą wyglądać koncertowo Dni Końskich jeżeli jeszcze nie mamy podpisanych wszystkich umów. Natomiast mogę potwierdzić, że właśnie z tymi gwiazdami te rozmowy są najbardziej zaawansowane i najpewniej to one zaprezentują się podczas święta miasta.” – powiedział nam Piotr Salata, dyrektor koneckiego Domu Kultury.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA