REKLAMA

Wigilia KSSPR-u to początek dużego jubileuszu [wideo, zdjęcia]

W piątek w gościnnych murach Sali Bankietowej Astoria przy ulicy Hubala w Końskich na wspólnej wigilii spotkali się wszyscy związani z Koneckim Stowarzyszeniem Sportowym Piłki Ręcznej: działacze, przyjaciele, zawodnicy i trenerzy. 

REKLAMA

Spotkanie opłatkowe jest tradycją dla naszego klubu piłki ręcznej. Jak zwykle podczas niego wszyscy próbują podsumować ostatnie dwanaście miesięcy, ale i zapowiedzieć to co będzie się działo w kolejnym roku. Ten zaś będzie dla KSSPR-u wyjątkowy. To dlatego, że w 2018 roku będziemy świętować pięćdziesięciolecie piłki ręcznej na terenie naszego miasta i gminy.  -„Przed nami wyjątkowy rok, ponieważ mija 50 lat piłki ręcznej w Końskich. Bywało raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze miała ona miejsce na sportowej mapie naszego miasta. Korzystając z okazji pragnę podziękować wszystkim za zaangażowanie i prosić o dalsze wsparcie dla naszej drużyny.” – podkreślał Piotr Bocheński, prezes KSSPR Końśkie.

Gośćmi specjalnymi opłatkowego spotkania byli przedstawiciele władzy: burmistrz Końskich Krzysztof Obratański i sekretarz powiatu koneckiego Zbigniew Sadorski.

REKLAMA

– „I na święta i na nowy rok życzę Wam wielu takich zjawisk: jak zgoda, pogoda ducha, pogodzenie się z tym co nieuniknione i sięganie ambicją do tego co jest możliwe. Życzę też wielu sukcesów. Bardzo fajnie jest mieć taką drużynę, taki zespół, którym najważniejszym problemem jest to, czy zdoła awansować do ekstraklasy, a inne mniejsze problemy są rozwiązywane wręcz w gronie rodzinnym i to ku zadowoleniu wszystkich. Życzę Wam by sukcesy sportowe szły w parze z sukcesami w życiu zawodowym i rodzinnym.” – mówił do zgromadzonych Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

„Szanowni Państwo w imieniu p. starosty Bogdana Sobonia, imieniu własnym i imieniu całego Zarządu Powiatu chciałbym złożyć stowarzyszeniu na ręce p. prezesa życzenia świąteczne i noworoczne. Świąteczny by spotkania w gronie rodzinnym były dla Was czymś wyjątkowym. Na nowy rok życzę samych sukcesów, objęcia czołówek tabel. Tego życzę, bo trzeba jakiś cel przed sobą mieć. Wszystkiego najlepszego.” – życzył sekretarz Sadorski.

Modlitwę podczas tej sportowej wigilii odmówił ksiądz Jacek Maroszek z koneckiej parafii Chrystusa Odkupiciela, która mieści się naprzeciwko siedziby KSSPR-u. Następnie korzystając z rodzinnej atmosfery wszyscy związani z klubem składali sobie najserdeczniejsze życzenia. Na koniec miała miejsce świąteczna integracja.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA