REKLAMA

Woda w gminie Gowarczów nadaje się już do picia!

Dziś (23.09.2017) rano Wojewódzka Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała władze gminy Gowarczów, że woda w tej miejscowości i kilku innych sołectwach nie zawiera już bakterii coli, ani enterokoków. 

REKLAMA

Informację o skażeniu wody podaliśmy we wtorek – więcej o tym TUTAJ.

Dziś na oficjalnym fanpage gminy Gowarczów pojawił się następujący komunikat:

REKLAMA

W dniu 23 września 2017 roku o godzinie 9:30 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała Wójta Gminy Gowarczów o braku występowania w wodzie bakterii coli oraz bakterii enterokoków.

Wynik jest zerowy.

Wiadomość telefonicznie przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach została również przekazana Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Końskich.

Wyniki badań zostaną przekazane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach w dniu 25.09.2017 r. Gminie Gowarczów w formie pisemnej.
Wójt Gminy
Stanisław Pacocha

REKLAMA

2 thoughts on “Woda w gminie Gowarczów nadaje się już do picia!

  1. Wójt powinien być jak ojciec, który troszczy się o swoje dzieci, a nie zwlekać z powiadomieniem mieszkańców o skażonej wodzie i narażanie ich i ich dzieci, osoby starsze i chore na utratę zdrowie a nawet życia. Ale cóż, kto zarabia więcej niż burmistrz w Końskich to uważa że mu wszystko wolno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *