REKLAMA

Wojciech Owczarek sekretarzem w gminie Gowarczów!

Do niedawna pracujący na stanowisku wicedyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich Wojciech Owczarek od poniedziałku pełni obowiązki sekretarza w gminie Gowarczów. Owczarek pracował będzie w urzędzie w zastępstwie za przebywającą na długotrwałym zwolnieniu chorobowym Dorotę Lachowicz. 

REKLAMA

Wojciech Owczarek dotychczas pełnił funkcję pełniącego obowiązki dyrektora, a potem wicedyrektora w Powiatowym Urzędzie Pracy w Końskich. To jego w dużej mierze uważa się za budowniczego spadku bezrobocia oraz twórcę wielu projektów unijnych, które realizował PUP. Teraz jego głównym zadaniem będzie organizacja pracy Urzędu Gminy w Gowarczowie, ale pewnie przy pozyskiwaniu funduszy unijnych także będzie pomagał.

REKLAMA

Wojciech Owczarek w minionych wyborach samorządowych uzyskał duże poparcie i otrzymał mandat Radnego Rady Powiatu Koneckiego. Był kandydatem na przewodniczącego Rady Powiatu Koneckiego, ale koalicja w której brał udział rozsypała się w ostatniej chwili, a głosowanie dotyczące tej funkcji przegrał jednym głosem. Jest mieszkańcem Kazanowa w gminie Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *