Wyniki, relacje ze spotkań drużyn z Powiatu Koneckiego [zdjęcia]

Za nami kolejny weekend sportowych emocji. W różnych dyscyplinach rywalizowały drużyny z naszego powiatu. Przedstawiamy krótkie podsumowanie.

W Piotrkowie Trybunalskim doszło do starcia dwóch kuzynów Przybylskich. Podobnie jak na jesieni, tak i tym razem górą był Rafał i Piotrkowianin, którego jest on szkoleniowcem. Gospodarze rozgromili KSSPR aż 41 do 26. Gra zespołu z Końskich od początku wyglądała miernie, a na dodatek w tym meczu nie wystąpił lider „Koni” – Sebastian Smołuch.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KSSPR Końskie 26:41

Dobiegła końca runda zasadnicza III Ligi Siatkówki Kobiet.  GLKS Fałków w debiutanckim sezonie w swojej grupie zajął 3 miejsce i do awansu do grupy finałowej (2 miejsca) zabrakło jednego seta. Zawodniczki Huberta Szymczyka zagrają jeszcze dwa spotkania o 5. miejsce.

siatkówka III liga

Źródło: GLKS Fałków.

Towarzysko grał Neptun Końskie. Podopieczni Waldemara Szpiegi tym razem na boisku przy ulicy Południowej okazali się dużo słabsi niż Oskar Przysucha. –„Do przerwy remisowaliśmy, ta gra jakoś wyglądała, ale po zmianach w drugiej połowie nic nie wychodziło. Straciliśmy cztery bramki, a i nie potrafiliśmy stworzyć porządnej akcji.” – powiedział nam Jan Grot, kierownik drużyny. Zdjęcia  z tego spotkania znajdą Państwo w galerii na dole tego materiału.

Neptun Końskie – Oskar Przysucha 1:5
Bramka dla Neptuna: Karol Armata

Neptun przegrał z Oskarem Przysucha.

Również Partyzant Radoszyce rywalizował w sobotę. Tym razem Jaśkiewicz, Mazur i spółka przegrali. Lepsza okazała się Ceramika Opoczno, która zwyciężyła 2:0. Radoszyczanie w środę o godzinie 17.00 zmierzą się w Końskich przy ulicy Południowej z Neptunem. Z tego spotkania zaprezentujemy Państwu relację.

Nie zapominamy także o naszej A-Klasowej drużynie. GLKS Fałków również rozpoczął już spotkania sparingowe. W ten weekend piłkarze grającego trenera Roberta Barana zremisowali 3:3 z Płomieniem Wólka Kłucka (gole: Dutkiewicz, Frączyk, Świercz), tydzień temu drużyna ta 3:2 pokonała Radiatorsów ze Stąporkowa.