REKLAMA

Wypadek motocyklisty w okolicy Koziej Woli [zdjęcia]

Po godzinie 16.30 na Drodze Krajowej nr 42 w okolicach miejscowości Kozia Wola (gmina Stąporków) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala w Końskich. 

REKLAMA

„Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 16.40. 28-letni kierujący motocyklem marki Honda CBR  jechał w kierunku Końskich od Stąporkowa. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, ponieważ zablokował mu się przedni hamulec. Położył maszynę na bok, a samemu upadł na pobocze. Motocykl zaczął sunąć na drugi pas i ślizgiem wpadł w jadący z przeciwnej strony samochód marki Opel Vectra, którym kierował 25-letni mieszkaniec Końskich. Obaj mężczyźni w skutek tego zdarzenia zostali zabrani do szpitala w Końskich” – informuje Piotr Przygodzki, rzecznik prasowy policji w Końskich.

REKLAMA

Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na tę chwilę (godzina 17:40) ruch na Drodze Krajowej nr 42 jest prowadzony wahadłowo. W akcji brały udział: OSP Kozia Wola, policja, pogotowie ratunkowe.

Zdjęcia (OSP Kozia Wola):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *