Wyraźna porażka KSSPR Końskie z MTS Chrzanów

W meczu 7. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem MTS Chrzanów 26:31 (10:16). Mimo porażki nasi ciągle są w czołówce tabeli – na ten moment na piątym miejscu.

Rozgrzewka KSSPR przed meczem w Chrzanowie

Sobotni mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 5. minucie prowadzili 3:0. Sześć minut późnej było już 8:2, a w 15. minucie 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem chrzanowian 16:10. Druga odsłona była bardziej wyrównana. Pięć minut przed zakończeniem meczu nasi przegrywali 25:29. Jednak na remis zabrakło czasu. W naszej drużynie po raz pierwszy w tym sezonie zagrał Patryk Wnuk, który leczył kontuzję. Aż 9 bramek zdobył Przemek Matyjasik. W następnej kolejce nasi podejmą w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego zespół SRS Czuwaj Przemyśl, czyli lidera rozgrywek. To spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00 w sobotę.

MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 31:26 (16:10)

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Bartosz Sękowski 2, Dawid Maleszak 1, Ernest Pilarski 4, Daniel Goliszewski 7, Przemysław Matyjasik 9, Tomasz Napierała 1, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 2. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski.

Tekst i foto: kssprkonskie.pl