REKLAMA

Wystawa Krzysztofa Kamińskiego w galerii DK [wideo, zdjęcia]

Dzięki żonie i znajomym amator mógł pokazać swoje zdjęcia szerszemu gronu. Mowa o Krzysztofie Kamińskim, którego wystawę zainaugurowano w piątek w galerii DeK w koneckim Domu Kultury. 

REKLAMA

To właśnie bliskie osoby namówiły Krzysztofa do pokazania swoich zdjęć światu. Dotychczas publikował on je tylko w mediach społecznościowych. Jak sam mówi – jest amatorem i choć „pstryka” od 15 lat to dopiero teraz zaczyna myśleć o wejściu w zawód profesjonalnego fotografa.

Na wystawie, która w Domu Kultury będzie się znajdować przez kilka najbliższych tygodni możemy zobaczyć przeróżne zdjęcia –  architekturę, różnego rodzaju obiekty, ale i np. krajobrazy. Większość zdjęć powstała przy użyciu telefonu komórkowego, bo jak twierdzi ich autor to właśnie to urządzenie zawsze ma przy sobie, a najważniejsze jest dla niego uchwycenie magicznego momentu.

REKLAMA

Wystawę razem z Krzysztofem Kamińskim otworzył dyrektor DK-u Piotr Salata. W jej inauguracji wziął udział także wiceburmistrz Końskich Krzysztof Jasiński. Wszyscy przybyli mogli zaś częstować się przepysznymi tortami, które na co dzień tworzy żona artysty – Magdalena.

Zdjęcia Krzysztofa Kamińskiego w Domu Kultury możemy oglądać do 13 października.

Zdjęcia:

REKLAMA