REKLAMA

Zagrali i wygrali dla Dawida [wideo, zdjęcia]

Bez oprawy muzycznej, z opaskami na rękach i z minutą ciszy przed spotkaniem. W ten sposób społeczność KSSPR Końskie oddała hołd tragicznie zmarłemu w niedzielę Dawidowi Jakubowskiemu, który był wychowankiem klubu. Po dwóch bardzo różnych połowach „Konie” pokonały AZS AWF Biała Podlaska. 

REKLAMA

To trzecia wygrana podopiecznych Roberta Napierała w piątym meczu „na wiosnę”. Przypomnijmy, że KSSPR dotychczas pokonało KSZO i SPR Radzymin, a przegrało z SPR Tarnów i Padwą Zamość. Piątkowy mecz pierwotnie miał odbyć się w połowie lutego, ale w związku z żałobą narodową został przeniesiony.

Początek spotkania nie wskazywał na zwycięstwo „Koni”. Po sześciu minutach gospodarze przegrywali 0:5. Kiedy zaczęli w końcu zdobywać bramki gra się wyrównała, a oba zespoły zdobywały gol za golem. Po takiej wyrównanej grze do przerwy zawodnicy z Białej Podlaskiej prowadzili 12:15.

REKLAMA

„Konie” do remisu doprowadziły po siedmiu minutach drugiej odsłony. Następnie od stanu 17:17 nasi zaczęli odskakiwać rywalom – na dziesięć minuty przed końcem meczu było 25:22, a spotkanie zakończyło się wygraną KSSPR 30:26. Najlepszym w barwach koneckiego zespołu był Przemysław Matyjasik, który rzucił 9 bramek.

Za tydzień konecczanie we własnej hali podejmą AZS AWF Warszawa.

KSSPR Końskie – AZS AWF Biała Podlaska 30:26 (12:15)
KSSPR: 
Witkowski, Napierała P., Napierała M., Woś 2, Sękowski, Pilarski 7, Wnuk, Wolski, Rurarz, Janus 1, Woźniak, Matyjasik 9, Szot, Napierała T. 4, Słonicki, Gasin 7.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Zagrali i wygrali dla Dawida [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Piotrkowianin uczcił pamięć Dawida Jakubowskiego | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *