REKLAMA

Zamów do domu danie szefa kuchni! [zdjęcia]

Finish And Eat to nowa inicjatywa od Heaven Catering. Nowatorska w Polsce metoda zakupu żywności święci triumfy na zachodzie i w Stanach Zjednoczonych. Od teraz można wypróbować ją w naszym kraju i nawet w naszym regionie.

REKLAMA

O co tutaj chodzi? Schemat jest prosty. Mistrz kuchni przygotowuje danie, następnie pakuje próżniowo je w specjalny woreczek, gotuje – co ważne metodą souse vide w niskiej temperaturze i  przesyła klientowi. –„Zamawiający otrzymuje z dostawą do domu danie które zamówi na dzień następny od zamówienia. Dostarcza to firma kurierska. Dania są spakowane próżniowo i gotowane metodą sous vide. Metoda ta polega na gotowaniu potraw w niskich temperaturach i woreczkach moletowanych określoną ilość czasu. Na przykład filet kaczki jest gotowany przez 2 godziny w temperaturze 57 stopni celsjusza. Obecnie metoda sous vide jest używana w większości najlepszych restauracji na świecie. Każde danie zawiera również dodatki. Produkt jest w 100% gotowy, wystarczy nadać mu tylko temperaturę do serwowania, nie zajmuje to więcej niż 10-15 minut. Kupujący otrzymuje danie restauracyjne które może zaserwować w domowym zaciszu nie obawiając się o smak czy wygląd dania.”  – tłumaczy nam Adam Domagała, szef kuchni w Heaven Catering.

Filet łososia – po lewej propozycja podania, po prawej produkt spakowany do wysłania zamawiającemu.

Dodatkowo zamawiający otrzymuje zdjęcia – dostarczanego produktu (aby mógł stwierdzić czy w trakcie przesyłki nie doszło do jego uszkodzenia) oraz dania zgodnie z sugerowanym sposobem serwowania. Wyboru dań oraz zamówienia należy dokonywać na stronie internetowej  www.finishandeat.pl. Możliwe są różne sposoby płatności oraz wysyłki. Więcej o tej innowacyjnej metodzie znajdziecie także na Facebooku Finish And Eat – TUTAJ.

REKLAMA

Warto dodać, że to kolejna nowoczesna inicjatywa Adama Domagały – szefa kuchni, który uczył się między innymi od Kurta Schellera. Kucharz ten otworzył w Radoszycach nowoczesną kuchnię i do tej pory serwował innowacyjny catering na terenie naszego powiatu, ale nie tylko. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się jego oferty komunijne. W zeszłym roku dzięki Heaven Catering podczas komunijnego obiadu wiele rodzin cieszyło się z restauracyjnego poziomu dań w swoim domu. W obecnym sezonie to już ostatni dzwonek na zamówienie cateringu na komunię – oferta jest dostępna TUTAJ.

Natomiast wspólnie z projektem Finish And Eat na naszym facebooku – TUTAJ już wkrótce rozdamy kilka gotowych dań, które zwycięzcy będą mogli dokończyć i zjeść w swoim domowym zaciszu. Śledźcie nasz profil!

Papardelle z krewetkami – z lewej propozycja podania, z prawej produkt przygotowany do wysyłki.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *