REKLAMA

Zapraszamy na koneckie lodowisko! [wideo, zdjęcia]

Tak jak zapowiadaliśmy w weekend ruszyło koneckie lodowisko znajdujące się na Orliku przy ulicy Południowej. Zapraszamy do obejrzenia relacji pokazującej jak wiele frajdy naszym mieszkańcom sprawia ten obiekt. 

REKLAMA

Konecki Biały Orlik mimo wielu problemów związanych z aurą w końcu wystartował. Przypomnijmy, że początkowo miał on rozpocząć swoją pracę w Mikołajki, czyli 6-go grudnia. Nie pozwoliła na to zbyt dobra pogoda. Po prostu było za ciepło i padał deszcz, a aby zmrozić lodowisko potrzeba temperatury oscylującej wokół zera i brak opadów.

W końcu aura ustabilizowała się na odpowiednim poziomie i w sobotę lodowisko już funkcjonowało. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z pierwszego dnia konecczan na „Białym Orliku”.

REKLAMA

Przypominamy również, że wstęp na lodowisko ma w tym roku być zupełnie darmowy. Natomiast warto przyjść ze swoimi łyżwami, ponieważ na ten moment sprzęt miejski jest regenerowany i niedostępny. Lodowisko ma być otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 14 – 21 , a w weekendy od 10 do 21.

Galeria:

REKLAMA