REKLAMA

Znamy pełną obsadę Dni Końskich 2019! [wideo]

O Brathankach i Marcinie Dańcu, którzy mają wystąpić w niedzielę 18 sierpnia podczas Dni Końskich 2019 już informowaliśmy. Teraz wiadomo, że sobotnią gwiazdą będzie idol nastolatków – Dawid Kwiatkowski! 

REKLAMA

„Pierwszy dzień – sobota będzie dedykowany przede wszystkim młodzieży i zaniedbywanej zazwyczaj grupie najmłodszych – nastolatków. Dla nich specjalnie wystąpi ich idol – Dawid Kwiatkowski.” – mówi nam Marzena Kądziela, wicedyrektor Domu Kultury w Końskich.

Kwiatkowski to wokalista, którego piosenki w serwisie YouTube notują po kilkanaście milionów wyświetleń. Jest on także jurorem talent show The Voice Kids. O ile sobota na Dniach Końskich z gwiazdą Kwiatkowskim jest ukłonem w kierunku najmłodszych konecczan, o tyle niedzielny repertuar ma przyciągnąć nieco starszych mieszkańców naszego regionu –„Drugi dzień to oprócz stałych wykonawców z Domu Kultury także występ znakomitej naszej wokalistki Dominiki Wróbel z zespołem. Dominika nagrała płytę i przede wszystkim usłyszymy repertuar z jej debiutanckiego albumu. To świetna wokalistka i myślę, że znakomicie zabrzmi na letniej scenie. Będzie także coś do śmiechu: wystąpi znakomity Marcin Daniec, który na pewno rozbawi nas do łez. A wieczór to wieczór z Brathankami – usłyszymy zapewne „Czerwone Korale” i wiele innych przebojów, które wszyscy doskonale znamy”  – informuje Kądziela.
Dni Końskich 2019 zaplanowano na weekend 17-18 sierpnia.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *