REKLAMA

Znamy terminarz gier Neptuna i Partyzanta w IV Lidze!

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ujawnił już kalendarz gier na sezon 2019/2020 w IV Lidze. Rozgrywki rozpoczną się 10 sierpnia, a szczegółowy harmonogram rundy jesiennej znajdziecie Państwo poniżej.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

I kolejka:

Neptun Końskie – GKS Nowiny; Niedziela 11 sierpnia 17:30
Naprzód Jędrzejów – Partyzant Radoszyce; Niedziela 11 sierpnia 17:30

REKLAMA

II kolejka:

Partyzant Radoszyce – Star Starachowice; Czwartek 15 sierpnia 17:00
Łysica Bodzentyn – Neptun Końskie; Czwartek 15 sierpnia 17:00

III kolejka:

Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce; Niedziela 18 sierpnia 17:00

IV kolejka:

Partyzant Radoszyce – Alit Ożarów; Niedziela 25 sierpnia 17:00
Spartakus Daleszyce – Neptun Końskie; Niedziela 25 sierpnia 17:00

V kolejka:

Neptun Końskie – Olimpia Pogoń Staszów; Środa 28 sierpnia 17:00
ŁKS Probudex Łagów – Partyzant Radoszyce; Środa 28 sierpnia 17:00

VI kolejka:

Orlicz Suchedniów – Neptun Końskie; Niedziela 1 września 17:00
Partyzant Radoszyce – TS 1946 Nida Pińczów; Niedziela 1 września 17:00

VII kolejka:

Neptun Końskie – GKS Rudki; Niedziela 8 września 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna – Partyzant Radoszyce; Niedziela 8 września 16:00

VIII kolejka:

Czarni Połaniec – Neptun Końskie; Niedziela 15 września 16:00
Partyzant Radoszyce – Lubrzanka Kajetanów; Niedziela 15 września 16:00

IX kolejka:

Neptun Końskie – Naprzód Jędrzejów; Niedziela 22 września 15:00
Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce; Niedziela 22 września 15:00

X kolejka:

Partyzant Radoszyce – GKS Nowiny; Niedziela 29 września 15:00
Star Starachowice – Neptun Końskie; Niedziela 29 września 15:00

XI kolejka:

Neptun Końskie – MKS Busko Zdrój; Niedziela 6 października 15:00
Łysica Bodzentyn – Partyzant Radoszyce; Niedziela 6 października 15:00

XII kolejka:

Neptun Końskie – Alit Ożarów; Niedziela 13 października 15:00
MKS Busko Zdrój – Partyzant Radoszyce; Niedziela 13 października 15:00

XIII kolejka:

Partyzant Radoszyce – Spartakus Daleszyce; Niedziela 20 października 14:00
ŁKS Probudex Łagów – Neptun Końskie; Niedziela 20 października 14:00

XIV kolejka:

Neptun Końskie – TS 1946 Nida Pińczów; Niedziela 27 października 13:00
Olimpia Pogoń Staszów – Partyzant Radoszyce; Niedziela 27 października 13:00

XV kolejka:

Granat Skarżysko-Kamienna – Neptun Końskie; Niedziela 3 listopada 13:00
Partyzant Radoszyce – Orlicz Suchedniów; Niedziela 3 listopada 13:00

XVI kolejka:

Neptun Końskie – Lubrzanka Kajetanów; Niedziela 9 listopada 13:00
GKS Rudki – Partyzant Radoszyce; Niedziela 9 listopada 13:00

XVII kolejka:

Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec; Niedziela 17 listopada 13:00
Wierna Małogoszcz – Neptun Końskie; Niedziela 17 listopada 13:00

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *