REKLAMA

Zobacz teledysk o Końskich w ramach Rap Lokal! [wideo]

Już jest trwający aż ponad 11 minut teledysk prezentujący piosenkę powstałą w ramach akcji Rap Lokal Końskie. Zapewniamy, że jest na co popatrzeć! Poniżej możecie zobaczyć tę produkcję.

REKLAMA

Teledysk kręcono w Końskich w sobotę 21 kwietnia. Po miesiącu od zdjęć możemy podziwiać premierę klipu. A w niej znajdziemy różne koneckie lokacje – to między innymi: stary dworzec, ulica 16 Stycznia, ulica Pocztowa, czy hala sportowa przy Stoińskiego. W teledysku występuje 24 raperów związanych z Końskimi w tym jedna kilkunastoletnia raperka Hania. Twórcami muzyki jest kilku dj’ów na czele ze słynnym DJ’em FeelX’em.

Po co powstał teledysk? Chodzi o to by promować Końskie i okolice, ale także by wypromować finałowy koncert koneckiej akcji Rap Lokalu. Odbędzie się on już 10 czerwca w Amfiteatrze w Stąporkowie. Nadrzędnym celem całej akcji jest zaś pomoc charytatywna – w tym przypadku pomoc dla Domu Dziecka ze Stąporkowa. Pieniądze na rzecz tej placówki będą zbierane w trakcie koncertu, ale tak naprawdę już można pomóc.

REKLAMA

W wielu miejscach w naszym powiecie znajduje się specjalna żółta puszka Rap Lokalu. To do niej należy wrzucać datki. Gdzie ją znajdziemy? Między innymi w: sklepie Natualna Żywność Just Bio w Końskich; pizzerii Piecownia w Końskich; sklepie Moc Konopi na targowisku w Końskich; w foodtrucku Pollo&Rollo; w restauracji 2w1 w Końskich; w Szkołach Językowych Smart; w Aptekach Melisa; w restauracji Jedzonko u Firasa w Końskich; w salonie Wyspa Piękna w Końskich; w sklepie Świat Janusz w Mokrej; w Restauracji Leliwa w Końskich; w lodziarni Lody 1947 w Końskich; w siłowni Sikora Gym; w restauracji Olivia; w kawiarence Pod Grzejnikiem w Stąporkowie; w salonie fryzjerskim MP Sztork w Końskich; w sklepie Monari w Końskich.

Rap Lokal to inicjatywa charytatywna, która powstała w Pabianicach w 2016 roku. Jej celem było zebranie lokalnych artystów i stworzenie wydarzenia, które napędzi ludzi do wpłacania pieniędzy. Dotychczas w Pabianicach były już cztery edycje tego wydarzenia. W tym roku zawitało ono do Końskich oraz do Bełchatowa. Inicjatorem Rap Lokalu jest znany raper Krzysiek ESTE Łyszkowski. Konecką edycją kieruje konecczanin Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski.

REKLAMA
REKLAMA