REKLAMA

Zobaczcie najchętniej oglądane wideo w 2018 roku [wideo]

Koniec roku i początek nowego to zawsze czas podsumowań. Sprawdziliśmy dla Was jakie materiały wideo stworzone przez redakcję tkn24.pl były najchętniej oglądane w 2018 roku. 

REKLAMA

Zaczynamy od piątego miejsca. To relacja z charytatywnego koncertu Rap Lokal, na którym zaprezentowali się znani raperzy Małach i Rufuz (całość znajdziecie TUTAJ). Wideo w naszym kanale YouTube obejrzano ponad 19 tysięcy razy.

Czwarte miejsce to wideo opowiadające o egzaminach gimnazjalnych z języka obcego (TUTAJ). Obejrzało je 23 tysiące osób. Miejsce na najniższym stopniu podium także przypada materiałowi dotyczącemu egzaminom gimnazjalnym. Trzecie miejsce to wideo o tym, że część humanistyczna była łatwa (TUTAJ) – materiał obejrzało 29 tysięcy osób.

REKLAMA

Druga pozycja to tragiczna informacja – wideo opublikowane ku przestrodze ze śmiertelnego wypadku na krzyżówkach rudzkich (TUTAJ) obejrzało 71 tysięcy osób.

I w końcu najchętniej oglądanym materiałem wideo w naszym kanale YouTube był wywiad z Maćkiem Kiełbowskim, koneckim uczestnikiem show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Rozmowę obejrzało już blisko 120 tysięcy osób! Znajdziecie ją TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA