REKLAMA

Zwycięstwa Neptuna i Partyzanta w spotkaniach sparingowych

W sobotę swoje spotkania sparingowe rozgrywały Neptun Końskie oraz Partyzant Radoszyce. Konecczanie mierzyli się z Ceramiką Opoczno, a radoszyczanie z Gerlachem Drzewica. Oba mecze rozegrano na stadionie ze sztuczną murawą przy ulicy Południowej w Końskich. 

REKLAMA
Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

Neptun wygrał swój mecz 2:0, a gole dla zespołu trenera Waldemara Szpiegi zdobyli Łukasz Jamróz i Dominik Szymkiewicz. W trakcie spotkania szkoleniowiec testował jednego zawodnika.

Neptun Końskie – Ceramika Opoczno 2:0
Gole: Jamróz, Szymkiewicz
Neptun: Herda, zawodnik testowany, Szymoniak, Sroka, Dutkiewicz, Gardynik, Szymkiewicz, Białas, Skoczylas, Kwiecień, Jamróz. Ławka: A. Pilarski, M. Pilarski, Milcarz, Nowakowski.

REKLAMA

Tuż po spotkaniu Neptuna (rozpoczęło się o godzinie 11:00) na boisko wyszli podopieczni Zbigniewa Podsiebierskiego. Partyzant mierzył się z Gerlachem Drzewica i rozgromił swojego rywala. Już do przerwy radoszyczanie prowadzili 4:0, a w drugiej odsłonie dorzucili jeszcze cztery bramki, tracą przy tym tylko jedną! W spotkaniu udziału nie wzięli ważni piłkarze Partyzanta: Markowicz (wyjazd służbowy), Śliwka (choroba), Samburski (kontuzja, lecz był na meczu i trenował indywidualnie), Zawadzki (kontuzja), Kabała oraz Pękala (obaj z uwagi na sprawy rodzinne).

Partyzat Radoszyce- Gerlach Drzewica 8-1 (4-0)
Bramki: Morgas 5′ Opara 10′ Sosinski 12′ Kos 12′ Tyczynski 50′ Dymek 75′ Majewski 83′ Nieszporek 90′
Partyzant: Kaszuba – Panczyk ,Tyczynski, Mistal, testowany zawodnik, Kos, Piwowarczyk, Opara, Morgaś, Nieszporek, Sosiński. Z ławki: Motyczyński, Szustak, Pałka, Dymek, Majewski

W przyszłą sobotę nasze drużyny rozegrają kolejne mecze towarzyskie: O 11 na stadionie przy Południowej w Końskich Partyzant zagra z Zenitem Chmielnik, a o 13:00 Neptun z Koroną II Kielce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *