REKLAMA

100. lat Starego Ogólniaka! [wideo, galeria zdjęć]

Wielki dzień nadchodzi! Już w następny weekend (17.10.2015) konecki Stary Ogólniak stanie się stulatkiem. Zapraszamy na  wyjątkowe obchody.

REKLAMA

Oficjalne uroczystości będą miały miejsce od 11.00, ale już wcześniej będzie można pojawić się w szkole przy ulicy Stoińskiego.

– „O godzinie 8.00 otwieramy szkołę, wtedy będzie można się zarejestrować. O 9.00  msza święta w sąsiadującym z nami kościele pod wezwaniem Chrystusa Odkupiciela. O 11.00 rozpoczną się uroczystości oficjalne na hali sportowej. Biorąc pod uwagę ilość chętnych to jestem przekonany, że hala będzie pełna.”  – opowiada dyrektor I LO, Wojciech Jasnos.

REKLAMA

Poza tym w sobotę 17. października każdy absolwent będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Przez cały dzień w budynku szkoły będzie można oglądać pamiątkowe wystawy. O 16. w hali odbędzie się spotkanie piłki ręcznej Absolwenci kontra uczniowie, w budynku szkoły w tym czasie trwać będzie wieczór muzyki i poezji. Na zakończenie to na co wszyscy czekają: wielki bal! – „Ostatnim elementem jest bal absolwenta, który o godzinie 19.00 zacznie się w restauracji Markiz.” 

My zaś zapraszamy Państwa do obejrzenia wspomnieniowej galerii zdjęć, do której stworzenia natchnął nas Andrzej Szejna wysyłając pierwsze fotki. Już teraz można poczuć klimat wielkich urodzin Starego Ogólniaka.

Pełen program obchodów: 

8.00 – 11.00 Rejestracja uczestników III Zjazdu Absolwentów
9.00 Msza Św. w Kościele pw. Chrystusa Odkupiciela przy ul. Gimnazjalnej
11.00 – 13.00 Otwarcie III Zjazdu Absolwentów, przemówienia, część artystyczna (Hala Sportowa przy ul. kpt. Stoińskiego 3)

13.00 – 15.00 Spotkania absolwentów z nauczycielami w szkole, zwiedzanie wystawy związanej ze 100 – leciem istnienia I LO
16.00 – 17.00 Mecz piłki ręcznej absolwentów i uczniów (Hala Sportowa)
16.00 – 17.00 Wieczór muzyki i poezji „Ta nasza młodość” (I LO)
19.00 – 5.00 Bal Absolwenta (Centrum Konferencyjno Bankietowe „Markiz”
ul. Gimnazjalna)

Galeria wspomnień I LO im. KEN w Końskich 271

Zachęcamy do szukania się na zdjęciach w naszej galerii.

Wspomnieniowa galera zdjęć [wszelkie prawa do zdjęć posiada I LO im. KEN w Końskich i użytkownicy tkn24.pl]:

 

 

 

 

REKLAMA

One thought on “100. lat Starego Ogólniaka! [wideo, galeria zdjęć]

  1. Okres jaki spędziłem tzw. naukę w tym liceum to jedna wielka patologia. Nigdy nie pozwoliłbym aby w jakiejkolwiek szkole traktowano moje dzieci – tak jak mnie w tym liceum. Część nauczycieli to porażka- oceniali nie według wiedzy a według tego kim byli Twoi rodzice. Omijam to liceum szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *