REKLAMA

19-latek wjechał BMW do stawu w Miłakowie [zdjęcia]

Śliska droga oraz nieodpowiednia prędkość były przyczyną zdarzenia drogowego do jakiego doszło dzisiaj w miejscowości Miłaków w gminie Gowarczów. Samochód marki BMW znalazł się w przydrożnym stawie. 19-letni kierujący został zabrany do szpitala na konsultację medyczną. 

REKLAMA

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że trzeźwy 19-latek z gminy Gowarczów kierujący pojazdem BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg, a następnie wjechał do przydrożnego, płytkiego zbiornika wodnego. Młody mężczyzna został ukarany mandatem karnym” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w końskich.

REKLAMA

Jak udało nam się ustalić 19-letni kierujący został zabrany z obrażeniami do szpitala w Końskich na konsultację medyczną. Apelujemy o rozwagę podczas jazdy. Na dziś Regionalny System Ostrzegania zapowiedział marznące opady w całym województwie świętokrzyskim. Mogą one występować aż do jutra do godziny 9 rano.

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

5 thoughts on “19-latek wjechał BMW do stawu w Miłakowie [zdjęcia]

 1. Kierowca bombowca pisze:

  Cóż że koni kupa jak kierowca du… 🙂

 2. Tadeusz pisze:

  Jak zwykle szrot

 3. przemq pisze:

  marka samochodu zobowiązuje

 4. United pisze:

  masz bmkę musisz cisnąć hehe – dla młodego beta w większości źle się kończy, do tego auta trzeba mieć w głowie trochę rozumu

 5. Mirek pisze:

  Do młodzieży świat należy.Zwłaszcza w szybkich brykach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *