REKLAMA

31. Finał WOŚP w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

Skromniej niż przed rokiem w działania fundacji Jurka Owsiaka włączyła się gmina Gowarczów. Tym razem nie zorganizowano tam sztabu, ale w Centrum Kultury i Lokalnej w niedzielę tuż po południu odbyło się specjalne artystyczne wydarzenie połączone z licytacjami.

REKLAMA

„Mamy wokalistkę, która nam zaśpiewa Alicję Okłę, będą dziewczyny ze Studia Tańca Point z prezentacją i blok z licytacjami, które uszlachetnią to wydarzenie. Będzie dużo rękodzieła, na przykład ze świetlicy środowiskowej. Są malowane obrazy, łapacze snów. Mamy też vouchery np. na pielęgnację ogrodów i sesję fotograficzną. Przygotowaliśmy też strefę poczęstunku kawą i ciastem, symboliczna złotówka za herbatkę to chyba bardzo fajna akcja. Mamy dwie wolontariuszki przypisane do sztabu koneckiego. Możemy je spotkać w sołectwach Ruda Białaczowska, Gowarczów i wybieramy się na Sielec […] Od rana już puszki stały się ciężkie, a na wieczór finalnie będziemy je zliczać już w koneckim sztabie” – mówi nam Małgorzata Żurawska, koordynatorka akcji w gminie Gowarczów.

REKLAMA

O wynikach finansowych zbiórek w powiecie koneckim poinformujemy Państwa w osobnym artykule.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “31. Finał WOŚP w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

 1. Becia pisze:

  W całej tej hucpiarskiej, odpustowej, ideologiczno-politycznej i przede wszystkim biznesowej akcji wośp jest jeden plus. Drą japę tylko raz w roku, potem nie istnieją.

  • Monaliza pisze:

   Mam nadzieje ze oświadczenie że wrazie wypadku twojego lub twoich dzieci ( jeśli posiadasz) masz przy sobie oświadczenie by nie korzystać ze sprzętu WOŚP.
   Jestem mama i każdy z moich synów po urodzeniu miał wykonane chociaż jedno badanie sprzętem WOŚP.

 2. zzz pisze:

  życzę ci żebyś nigdy nie musiała korzystać ze sprzetu WOŚP egoistko samolubie myślisz że masz 3 życia ,

 3. sagon z modlisiewic pisze:

  brawo becia

 4. Kot Kaczora pisze:

  Pisowski plebs ma zacofane myślenie przez TVP. Potrafi tylko brać zasiłki i pić piwo pod sklepem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *