4. Kolejka Koneckiej Ligi Siatkówki [zdjęcia]

W 4 kolejce Koneckiej Ligi Siatkówki, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, doszło do arcyciekawego spotkania na szczycie.

4. kolejka KLS 2015 13

Czas na Tie-break!

Spotkaniem tym był pojedynek Fair Play kontra Jarecki Team, zakończony rezultatem 1 : 3. Po pierwszym kapitalnym secie Jarecki w drugim zagrał słabiej (szwankował odbiór), ale w dwóch następnych znowu był górą. Gospodarze co prawda oba decydujące sety lepiej zaczynali (w trzecim prowadzili 19 – 15, w czwartym 10 – 6), ale goście byli tego dnia niezwykle zdeterminowani. Dobrego ducha tchnął w nich grający po raz pierwszy w tej rundzie Dawid Ścisłowicz, bezsprzecznie najlepszy zawodnik meczu.

4. kolejka KLS 2015 19

W innym interesującym spotkaniu Kansas Kazanów pokonał Amarenę, mimo że przegrywał już 0 : 2. W tym momencie bracia Deperas i spółka doszli chyba jednak do wniosku, że tak dalej ich gra nie może wyglądać. Wygrali pewnie trzeciego seta, w czwartym męczyli się okrutnie, ale też zakończyli go zwycięsko, by w tie-breaku postawić kropkę nad i. Dwa mecze w tej kolejce rozegrał ZDZ i oba przegrał. Rywali miał jednak bardzo silnych: Volley Żelazny i Rogów. W tym drugim spotkaniu outsider rozgrywek co prawda nawiązywał momentami walkę (ofiarna gra Patryka Palmowskiego), ale w starciu z Rogowem potrzeba większej regularności.

Autor: Marcin Michalczyk

Dawid Ścisłowicz wraz z nabraniem masy złapał doskonałą formę.