REKLAMA

42-latek ze Stąporkowa złapany z narkotykami

Funkcjonariusze z Końskich zatrzymali 42-latka z gminy Stąporków, który posiadał przy sobie blisko 12 gramów amfetaminy. Dodatkowo podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych mężczyzny, policjanci ujawnili kolejne porcje narkotyków.

REKLAMA

„Wczoraj w jednej z miejscowości na terenie gminy Stąporków funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich podjęli czynności służbowe wobec 42-latka z gminy Stąporków, który podczas rozmowy z funkcjonariuszami nerwowo starał się coś ukryć. W trakcie przeszukania stróże prawa ujawnili przy mężczyźnie zawiniątko z folii aluminiowej, wewnątrz którego znajdowało się blisko 12 gramów białego proszku. Wstępna analiza tego środka wykazała, że w swoim składzie zawiera amfetaminę. Dodatkowo podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych 42-latka, funkcjonariusze ujawnili woreczek z zapięciem strunowym, wewnątrz którego były blisko 4 gramy suszu roślinnego oraz kolejna porcja białego proszku o wadze około 7 gramów” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Wstępne badania wskazują na marihuanę oraz amfetaminę. Amator nielegalnych używek został zatrzymany w policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *