REKLAMA

45. Rajd Bab w sobotę! Zgłoś się już dziś!

Oddział PTTK w Końskich zaprasza do udziału w 45. Rajdzie Bab, który odbędzie się już w tę sobotę. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to czwartek rano. Na rajd można zapisać się osobiście w biurze PTTK w Końskich, telefonicznie – 41 372 31 70 lub mailowo – [email protected] Każdy zgłaszający się do uczestnictwa powinien mieć przy sobie wypełniony druk zgłoszenia indywidualnego – znajdziecie go TUTAJ.

REKLAMA

Start rajdu został zaplanowano na godzinę 9.00 przy biurze PTTK w Końskich. Każda drużyna biorąca udział w rajdzie powinna mieć ze sobą dzienniczek rajdowy. Możecie go pobrać TUTAJ.

REKLAMA

Każda z ekip, która powinna liczyć od 3 do 6 osób, startować będzie w rozmaitych konkurencjach: sprawnościowych, umysłowych i losowych. Wędrówka będzie przebiegać wzdłuż trasy rajdu wytyczonej w okolicach miasta, liczącej około 13 km. Na mecie w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich czekać będzie na wszystkich losowanie upominków. Tutaj też zostanie podsumowana drużynowa rywalizacja, a także 10 najlepszych drużyn otrzyma nagrody: wszystkie otrzymają nagrody rzeczowe, trzy pierwsze drużyny także pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy otrzymają nawet puchar!

Przypominamy, że jest to jeden z największych rajdów odbywających się na terenie Ziemi Koneckiej przez cały rok. Udział w nim bierze od 300 do ponad 500 uczestników!

Regulamin rajdu dostępny jest TUTAJ. Zapraszamy do uczestnictwa!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *