5 medali dla sekcji karate z Niekłania Wielkiego w Turku [zdjęcia]

W sobotę (26 maja) w hali sportowej w Turku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w karate kyokushin. Zgromadziły one ponad 200 zawodników i zawodniczek z terenu całego kraju z około 30 klubów, w tym sekcję karate w Niekłaniu Wielkim.

Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego, wystartowało siedmioro zawodników, którzy zdobyli pięć medali. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Lisowski, drugie miejsce zajęła Ola Domagała, a na trzeciej pozycji zawody ukończyli: Julia Domagała, Dominika Garbacz oraz Mikołaj Garbacz.

Klub ze Skarżyska zdobył 18 medali i wygrał klasyfikację drużynową. Kolejne starty już 2 czerwca w Kielcach, gdzie odbędzie się Świętokrzyska Liga Karate, a 3 czerwca turniej w Ostrowi Mazowieckiej.

Zdjęcia (archiwum klubu):

2 thoughts on “5 medali dla sekcji karate z Niekłania Wielkiego w Turku [zdjęcia]

1. Zaborek pisze:

Niestety w Kielcach nie wystartujemy, jesteśmy za mocni. Wpierw organizator wyraził zgodę na nasz udział a w godzinach popołudniowych zmienił zdanie… ciekawe co??? Dlatego startujemy 03 czerwca w Ostrowie Mazowieckim turniej bardzo mocny ze wszystkimi technikami na głowę. OSU. Gratuluję wszystkim zawodnikom, organizatorowi za wspaniałą imprezę, a rodzicom za pomoc i opiekę.,

2. Prawda w oczy kole pisze:

Za mocni? ? Za mocny to jest instruktor, który ma sprawę w sądzie za pobicie dziecka i na wszystkich turniejach robi awantury, dlatego nikt go nie chce zapraszać.