REKLAMA

53 osoby uczestniczyły w II Zimowym Rajdzie Borysa [zdjęcia]

W minioną sobotę w okolicach Końskich odbył się II Zimowy Rajd Borysa. Impreza została zorganizowana w związku z pierwszymi urodzinami Borysa Paska – najmłodszego członka Oddziału PTTK w Końskich. W imprezie udział wzięły 53 osoby z Końskich, Kielc i Opoczna.

REKLAMA


Trasa rajdu przebiegała przez Górny Młyn, Piłę, okolice Starej Kuźnicy do Starego Młyna, gdzie na piechurów czekało ognisko z pieczonymi kiełbaskami i gorącą herbatą. Stamtąd uczestnicy rajdu dotarli do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich, gdzie przy kawie i herbacie miało miejsce podsumowanie imprezy. Z racji na okolicznościowy charakter wydarzenia w „Egipcjance” nie zabrakło pysznego tortu, życzeń i prezentów dla Borysa.

Wszyscy turyści otrzymali certyfikaty uczestnictwa i pamiątkowe odznaki rajdowe oraz wzięli udział w losowaniu nagród i upominków, wśród których były m.in. grille, piłki i torby sportowe, sprzęt AGD, namiot turystyczny i publikacje krajoznawcze. W ramach rajdu przeprowadzono też konkurs wiedzy historycznej z okresu odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Największą wiedzą wykazali się: Ada Dębowska, Krzysztof Wiatr, Wiesław Jakubowski, Katarzyn Stępień, Bartłomiej Zieliński i Agnieszka Purtak. Laureaci konkursu zostali wyróżnieni honorowymi dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

REKLAMA

Z frekwencji i przebiegu rajdu zadowolony był prezes PTTK w Końskich i dziadek solenizanta Wojciech Pasek.

Zdjęcia (Wojciech Pasek):

REKLAMA

One thought on “53 osoby uczestniczyły w II Zimowym Rajdzie Borysa [zdjęcia]

  1. Pingback: Rodzina Pasków zaprasza na rajd z okazji urodzin Borysa | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *