REKLAMA

55 lat KSSPR-u. Zagrali o Puchar Burmistrza [wideo, zdjęcia]

W sobotę w hali sportowej przy ulicy Kapitana Jana Stoińskiego w Końskich odbył się turniej piłki ręcznej seniorów o „Puchar Burmistrza Miasta i Gminy” z okazji 55-lecia Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej. Najlepsi okazali się szczypiorniści z Orlen Upstream SRS Przemyśl.

REKLAMA

„Dla nas to kolejny etap przygotowań drużyny do sezonu. Jesteśmy po ciężkich treningach siłowych i biegowych. Zaczynamy sparingi i przygotowujemy się do rozpoczęcia sezonu. To są zespoły z naszej grupy: Przemysł i Zawiercie, a Zwoleń jest z innej grupy, ale to też zespół pierwszoligowy. Gramy każdy z każdym 2 x 20 minut” – mówił nam trener Arkadiusz Bąk.

KSSPR niestety przegrało większość spotkań. Z ekipą z Przemyśla nasi zawodnicy polegli 15:27, z Eneą Orlętami Zwoleń zremisowali 20:20, a z Viretem CMC Zawiercie przegrali 16:20.

REKLAMA

Ostatecznie po zakończeniu wszystkich spotkań w turnieju zwyciężyła ekipa Orlenu Upstream Przemyśl, na drugim miejscu uplasował się Viret CMC Zawiercie, a podium zamknęła drużyna Enei Orląt Zwoleń. KSSPR zostało sklasyfikowane na ostatniej pozycji. Tym samym to drużyna z Przemyśla zgarnęła Puchar „Burmistrza Miasta i Gminy Końskie” przygotowany dla najlepszych w tych jubileuszowych zawodach.

Na turnieju nie kończą się jednak obchody związane z 55-leciem KSSPR-u Końskie. Władze klubu zapowiadają szereg atrakcji i niespodzianek przez całą jesień, zwłaszcza podczas meczów domowych rozgrywanych przez zespół w ramach grupy D I Ligi. A przypomnijmy, że pierwsze spotkania czekają nas już we wrześniu.

Zdjęcia:

REKLAMA

4 thoughts on “55 lat KSSPR-u. Zagrali o Puchar Burmistrza [wideo, zdjęcia]

 1. 1920 pisze:

  Mam przeczycie ze to będzie sezon Ksspr max 8 lokata na koniec sezonu .

 2. kibic pisze:

  jak koń wygląda ,każdy oglądający widział….komentarze pozostawiam dla innych…..Dramat

 3. To ja pisze:

  Mnie bardzie przypominało inne zwierzę , bardziej takie uparte .Obchody 55 – lecia tak bardzo zasłużonej dyscypliny , ukochanej przez mieszkańców naszego miasteczka i nie tylko. To jak gra naszego zespołu na tym turnieju. Wy też piszecie historie swoimi działaniami „działacze”

 4. 1968 pisze:

  Zapomnieli o tych którzy tworzyli historie piłki ręcznej w Końskich Piękna historia zakończyła się po przymusowym odejściu prezesa Kubały oraz zarządu KSSPR Następcy ,to zjazd po równi pochyłej .Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *