REKLAMA

567 zaszczepionych w powiecie. Nowe dane z ministerstwa. Raport epidemiczny

O zaledwie jednym zakażeniu i braku przypadków śmiertelnych w powiecie koneckim w ciągu ostatniej doby informuje Ministerstwo Zdrowia. Są także nowe dane z ministerstwa dotyczące szczepień przeciwko COVID-19. W powiecie koneckim zaszczepiło się już 567 osób. Publikujemy dane z powiatu, województwa i kraju.

REKLAMA

W powiecie koneckim według ministerialnych danych minionej doby odnotowano jedno nowe zakażenie, nie ma przypadków śmiertelnych. Według nowych danych dotyczących szczepień natomiast w ciągu ostatniej doby w powiecie koneckim przeciwko COVID-19 zaszczepiono 126 osób, a łączna liczba zaszczepionych w powiecie koneckim to 567. Na chwilę obecną statystyki dla powiatu uwzględniają tylko pierwszą dawkę szczepionki. Druga zgodnie z danymi MZ nie została jeszcze nikomu podana.

REKLAMA

W województwie świętokrzyskim zachorowało 77 osób, odnotowano 4 zgony. Na terenie województwa w ciągu ostatniej doby zaszczepiło się 858 osób, a całkowita liczba zaszczepionych to 12 802.

W całym kraju liczba nowych zakażonych to 4835 osób, ostatniej doby z powodu covid-19 zmarło 291 osób. W Polsce w ciągu minionej doby wykonano 24 294 szczepienia, a łącznie w kraju jest 495 164 zaszczepionych osób.

REKLAMA

One thought on “567 zaszczepionych w powiecie. Nowe dane z ministerstwa. Raport epidemiczny

  1. Pingback: Korona Kielce przed rundą wiosenną. Cel minimum – baraże! | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *