REKLAMA

Kolejne potrącenie na pasach w Końskich [zdjęcia]

Około południa w Końskich na ulicy Wojska Polskiego 69-latka została potrącona na przejściu dla pieszych. Kobieta przytomna została zabrana do szpitala.

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 12 41-letnia kierująca pojazdem marki Fiat jadąc w kierunku ul. Lipowej potrąciła na przejściu dla pieszych 69-latkę” – relacjonuje nam st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich.

REKLAMA

Przytomna poszkodowana została zabrana do szpitala na konsultację medyczną. Kierująca fiatem była trzeźwa, postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

3 thoughts on “Kolejne potrącenie na pasach w Końskich [zdjęcia]

    • Chyba tobie i pieszym, którym jeszcze przed wprowadzeniem pierwszeństwa na chodnikach wydawało się, że to Indie i święte krowy mogą wszystko. Nawet kobiety ze smartfonami i prowadząc wózki wchodziły na pasy bez spojrzenia czy coś jedzie, a teraz to już masakra. A bbedzie jeszcze gorzej jesienią i zimą.

  1. Istniała i nadal istnieje zasada „ograniczonego zaufania” Warto o niej pamiętać niezależnie czy się jest na nogach, dwóch lub czterech kołach !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *