REKLAMA

7 medali dla karateków z Niekłania Wielkiego w Ujeździe [zdjęcia]

W niedzielę w Ujeździe odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate o puchar Wójta Gminy Ujazd. Turniej zgromadził około 200 zawodników z kilkunastu klubów, w tym z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego.

REKLAMA

Z niekłańskiej sekcji wystartowało siedmioro zawodników: Aleksandra i Julia Domagała, Szymon Zych, Wiktor Janus oraz rodzeństwo Garbacz: Dominika, Maciej i Mikołaj, którzy zdobyli 7 medali . Na pierwszym miejscu zawody ukończyli Julia, Wiktor i Mikołaj. Drugie miejsca zajęli Dominika i Ola. Na najniższym stopniu podium stanęli Szymon i Maciek. Klub ze Skarżyska w sumie zdobył aż 25 medali.

REKLAMA

Większość pojedynków w strefie medalowej kończyła się „bratobójczymi” pojedynkami z których zwycięsko wyszedł tylko Wiktor Janus, pokonując Wojtka Chłopka. Ola Domagała przegrała z Wiktorią Sokół, a Dominika Garbacz z Zuzią Wiśniewską. Natomiast w półfinale Szymon Zych został pokonany przez Alberta Malika.

Zdjęcia (archiwum klubu):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *